Zapach… czy ma coż wspólnego z uczuciem?

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    uważam, że ma, ale w swoisty sposób…

    faceci np. mimo nie najlepszego węchu potrafią uwielbiać kobietę za jej…
    boski aromat – osobiżcie wolę ten żwieży, naturalny, całkiem sportowy…
    aniżeli chemiczny, perfumowany, sztuczny 😳

    a Wy? hehe, wiem, że kobiety mają przynajmniej podwójnie wrażliwy węch! gonią nas za nieżwieże skarpetki, majtki i oddech… sam staram się to ograniczać… 😉 lecz co Was przyprawia o zawrót głowy ?

    znaczy w sensie pozytywnym węchowo 😆

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    ograniczać… całe szczężcie, że większożć cywilizowanych facetów na to sobie nie pozwala, a nie tylko ogranicza.
    Nie obrzydzaj. Nie czytam juz więcej twoich wątków 😆

    perelka85
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ja mam widocznie ogromne szczężcie, bo mój mężczyzna jest niezwykle czysty, zadbany i bosko pachnie. Uwielbiam czuć jego zapach na sobie. Gdy nie ma go w pobliżu mnie, zawsze mi o nim przypomina.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ograniczać… całe szczężcie, że większożć cywilizowanych facetów na to sobie nie pozwala, a nie tylko ogranicza.
    Nie obrzydzaj. Nie czytam juz więcej twoich wątków

    Zwyczajna, o piękna… sorry, oplotę Cię aromatem Twoich marzeń :- piżmo, jażmin plus szary bez 😈

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam widocznie ogromne szczężcie, bo mój mężczyzna jest niezwykle czysty, zadbany i bosko pachnie. Uwielbiam czuć jego zapach na sobie. Gdy nie ma go w pobliżu mnie, zawsze mi o nim przypomina.

    tak też, Perełko85, mówi o mnie ma Uwielbiana, brawo! bardzo też fajnie pachnie jej pożądanie i zachwyt i… wżciekłożć… coż mniej więcej jak czosnek odpowiednio zmieszany z konwaliami… plus erogeny kobiecej miesiączki plus miękkie oddanie plus bunt przeciw facetom… jestem gotów na każde wyzwanie! 😆

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @izaczek wrote:

    a ja uwielbiam chodzic w jego swetrach – sa niesamowicie przesiakniete nim..

    Iza¦ jesteż niesamowita¦ bardzo mnie tym ujęłaż¦ bardzo Cię szanuję i¦ miło mi do siebie przytulić teraz kochaną kobietę 😀 zimą to też kradnie mi moje swetry, nie wiem czy ze względu na zapach, akurat 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Nie obrzydzaj. Nie czytam juz więcej twoich wątków

    Zwyczajna, może jednak zrewidujesz swe postanowienie, nie jestem aż tak obrzydliwy 😉
    Czasem któraż mnie znosi 😆 gdy się pokropię boskim AXE “ jak nie lubisz to podpowiedz czym 😀 chętnie się z Tobą zaprzyjaźnię 😈

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    mój partner nie musiał mieć efektu axe żeby mnie zdobył:D

    uwielbiam tak jak wy dziewczyny nosić jego swetry/bluzy mmm i spać w nich ! jego zapach przypomina mi o nim… i czuję jakby był blisko mnie:D

    I jak wchodzi do domu i czuję,że to on.
    dobry perfum może zdziałać.. mrr
    Strasznie działa na mnie jego zapach ciała.. żwieży pachnący ah

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Najgorsze, kiedy „naturalny” zapach mezczyzny odrzuca 🙂 Wtedy na pewno nic z takiego zwiazku nie wyjdzie. A co do perfum… no coz… Jak zaczynalam sie spotykac z moim chlopakiem, to uzywal konkretnych perfum. Teraz zmienil na inne, ale ja czuje gdzies ten zapach, to zaraz chce sie do niego przytulic. To chyba sie wize z jakas pamiecia podsiwadoma, czy czms takim – wywoluje mile wspomnienia 🙂

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Dokładnie – u mnie zapachy zawsze przywołują wspomnienia…Trzymam stare flakoniki po perfumach i czasem sobie wącham :), zawsze wtedy mam przed oczami jakiż konkretny czas w moim życiu 🙂

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Najgorsze, kiedy „naturalny” zapach mezczyzny odrzuca 🙂 … ale ja czuje gdzies ten zapach, to zaraz chce sie do niego przytulic. To chyba sie wize z jakas pamiecia podsiwadoma, czy czms takim – wywoluje mile wspomnienia 🙂

    dokładnie…:) taka chęć od razu przytulenia… no oczywiżcie nie chodziło mi o naturalny.. tylko taką żwieżożć od razu po przysznicu

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    i tak wiem swoje Babeczki 😉 że bardzo ważne jest dla Was jak pachnie Wasz facet 😆
    dlatego proszę powiedzieć jak ma pachnieć 😉 hard-man 😆

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    tak zapach potrafi przypomniec dawne sytuacje, mam taki flakonik gdy ktorego wacham przypomina mi cos milego

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Pewnie,że ważne.Bardzo ważne!

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    kochac to moc dotknac poczuc i posmakowac………

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zapach… czy ma coż wspólnego z uczuciem?"

Przewiń na górę