Zaproszenia, zawiadomienia

  • Autor
    Odp.
  • netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Hmm, czy jest różnica w zaproszeniu i zawiadomieniu na żlub?

    Czy warto napisać, wiersz o tym, że wszystkiego czego potrzebujemy teraz na nowej drodze życia to pieniażki (wiem, że nieladnie napisałam), ale chodzi o to, że czasem dostanie się 10 kompletów poscieli… jak myżlicie?

    mili83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jest roznica miedzy zaproszeniem a zawiadomieniem:)) Zaproszenie wysylasz wtedy kiedy zapraszam dana osobe na ceremonie slubna i wesele.A zawiadomienie wysylasz wtedy gdy chcesz tylko zawiadomic o ceremonii slubnej w kosciele.Zawiadomienie nie swiadczy o tym,ze dana osoba jest zaroszona na wesele.Na zawiadomieniu racze ni piszesz ze oczekujesz tego czy tamtego.To jest tylko informacja o Waszym slubie…kto chce to przychodzi do kosciola.
    My tez bedziemy wysylac zawiadomienia dla znajomych i dalszej rodziny,ktorzy nie beda zaproszeni na obiad weselny(bo my zamiast wesela robimy tylko uroczysty obiad w restauracji)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie wiem czy to tak elegancko napisać na zaproszeniu,co chce się dostac… 😕 Ja przynajmniej nigdy nie zrobiłabym tak.
    W USA(czy gdzież tam) jest tak,że młodzi robią liste prezentów i rodzina ustala miedzy sobą kto co kupuje.Niby ok,ale dla mnie to tez jakies takie dziwne…

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wiem czy to tak elegancko napisać na zaproszeniu,co chce się dostac… 😕 Ja przynajmniej nigdy nie zrobiłabym tak.
    W USA(czy gdzież tam) jest tak,że młodzi robią liste prezentów i rodzina ustala miedzy sobą kto co kupuje.Niby ok,ale dla mnie to tez jakies takie dziwne…

    No wiadomo, dla mnie to tez troche dziwne i zarazem krępujące:/.

    Kiedys jak byłam młodsza, to czytałam sobie taki magazyn Młoda Para, tam też była taka lista prezentów.

    No i mam pełno wątpliwożci. Otóż wybraliżmy sobie już zaproszenia, lecz niestety tak jak myżlałam, jest różnica między zawiadomieniem a zaproszeniem. Nie ma zawiadomien w takim samym stylu :(. I teraz mam dylemat, czy dorobić zawiadomienia ręcznie z takim samym kształtem kartki, czy po prostu dać zaproszenie i nie pisać o spotkaniu po slubie.

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Czy ma znaczenie w zaproszeniu i zawiadomieniu o tym, że wierszyk w żrodku jest taki : będą żlubowac milosc wiernożc i uczciwożc małżenską… To czężć przysięgi składanej w kosciele. Natomiast żlub jest w USC. Ech, przecież to samo czujemy, że bedziemy się kochać bedziemy sobie wierni i uczciwi… Ech teraz jakoż mnie naszlo:(

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zaproszenia, zawiadomienia"

Przewiń na górę