ZAUFANI PROJEKTANCI WNĘTRZ

  • Autor
    Odp.
  • loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    szkoda czasu na cos takiego i kasy tez….

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Projektanci to zazwyczaj knoty. Ja korzystałam i nic mi się potem w projektach nie zgadzało.

    Sama zabrałam się za pracę razem ze stolarzem. W Polsce chyba nie ma profesjonalnych usług tego typu, bo moi znajomi tez z tym mieli problem. Nie chciałam tego pisać, ale sama polemizujesz, wiec niestety muszę.

    Stawiam na indywidualną pracę, pomysły i własne rozwiązania. Szkoda czasu i pieniędzy na użeranie się z niedoukami i paniami na urlopie macieżyńskim, które zrobiły własne mieszkanka i uważają się za wilekich dekoratorów wnętrz…. Z resztą ci z dyplomami tez nie są lepsi, bo własnie taki ktoż wyciagnął ode mnie kasę i s…. projekty….

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    No widzisz, a ja i moi znajomi mamy inne dożwiadczenia.

    A w dobie kryzysu lepiej kupic lepszą armature, kafelki, sprzety do kuchni czy meble niz płacić za pseudo fajne aranzacje.

    Bo oczywiżcie to co tobie moze wydawac się fajne, dla mnie może takie nie byc.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    nie powiedziałabym, że projektanci wnętrz to knoty, dużo zależy od tego, na kogo się trafi. Jest wiele firm, które zajmują się takimi rzeczami, jak projektowanie wnętrz, ale nie wszystkie są godne polecenia. Jeżli ja miałabym kogoż wybrać, kto mi zaprojektuje mieszkanie najprawdopodobniej zgłosiłabym się do firmy n-design, bo projekty, które proponują są naprawdę super.

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Niektórzy faktycznie nie mają żadnego pomysłu na to jak urządzić swoje mieszkanie i wtedy pytają o rady projektanta wnętrz,inna sprawa ze często takie usługi są dosyć drogie,a przecież wiele rzeczy można zaplanować i urządzić samemu,prawda? Wystarczy jedynie odrobina kreatywnożci.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ZAUFANI PROJEKTANCI WNĘTRZ"

Przewiń na górę