• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tu nie chodzi o moje zdanie,bo nawet jeżli chcesz stosować CLA warto kupić np. clarinol gdzie jest silnie skoncentrowany i o wiele tańszy ten sam produkt. Jeżli nie przeszkadza Ci ,że nie ma badań nad jego bezpieczeństwem stosuj w dawkach 3gramy dziennie rozłożone na 3porcje. CLA firmy Wallmark w tej samej ilożci 60kapsółek kupisz za niecałe 28zł, gdzie produkt, który wymieniłaż kosztuje 60zł.

    KAMILIA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ale ja Lipinormu nie chcę stosować, poprostu go znam, chcę pogadać na jego temat ;-), a widzę, że ty wiesz co i jak 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ok. jakbyż czegoż jeszcze nie wiedziała to pytaj jeżli będę się orientował to nie ma problemu i pomogę.

    KAMILIA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Wiem też,że łyka się dwie kapsułki dziennie tego Lipinormu bez mierzenia sobie czasu i patrzenia ciągle na zegarek, o której jego wziąć ;-), ale te suplementy nie zawsze pomagają i to jest prawda…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Źle jest napisane na opakowaniu. Dwie kapsułki to 2000mg cla ,a cla działa tylko w dużych ilożciach i rozłożonych dawkach, więc korzystne branie to 1kaps rozłożony na trzy posiłki przez cały dzień. A do samego lipopromu sugeruje nie czytać o nim ,bo jest nie wart ceny gdyż kupisz to samo 2krotnie taniej i zamiast 100zł wydasz 50 😉 A sama nazwa lipo.. to jak nazwa mleka jak by się nie zwało: łaciate, łowickie czy inne dalej będzie to tylko mleko 😉

    KAMILIA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    A gdybyż musiał spróbował byż Lipinormu, czy jednak bał byż się tego próbować?? 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Oj coż mi się zdaje ,że spamujesz 😉 brałem cla innej firmy więc teoretycznie brałem i ten ,bo jest to to samo tyle ,że panowie od lipo próbują nabić kieszenie i zmieniając nazwę oszukać klienta. Kup sobie CLArinol firmy Wallpark 😉

    KAMILIA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja tak naprawdę nie jestem za suplementami,ani lekami, trzeba uważać co się bierze i w jakiej ilożci…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja nie jestem tylko za niepotrzebnym braniem i najpierw wybieram odżywianie ,a później suplementy ,które traktuję jako dodatek wspomagający,a nie zastępujący żywnożć.

    KAMILIA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    No tak suplementy to dodatki do diety, zgadzam się 😉

    anna_NH
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Drzwi Otwarte w Natruhouse 23-30.2010
    Chcesz schudnąć i utrzymać wymarzoną wagę?!
    Umów się na bezpłatną konsultację:
    – Dietetyk Natur House opracuje dla Ciebie indywidualny plan dietetyczny oraz skoryguje Twój sposób odżywiania
    – Wykona specjalistyczne badania i rozpisze odpowiednio zbilansowaną dietę
    – Dobierze najskuteczniejszy naturalny suplement wspomagający odchudzanie
    – Skontroluje Twoje postępy podczas cotygodniowych bezpłatnych wizyt
    – Zmotywuje aż do osiągnięcia celu – idealnej wagi
    – Gwarantuje brak efektu jo-jo
    Przyjdź lub zadzwoń ! tel. 32 30 70 555, kom. 531 008 531
    Jastrzębie – Zdrój , Al. Piłsudskiego 8a (pawilony)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Drzwi Otwarte w Natruhouse 23-30.2010
    Chcesz schudnąć i utrzymać wymarzoną wagę?!

    Nie „waga” tylko masa ciała pani pseudo dietetyk. Wagę to możesz schować w szafie.

    Ewelina Pucilowska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Jak ktoż chce schudnąć bez efektu jo jo to polecam moje nagranie( link w stopce) dokładnie wyjażnia jak schudnąć i nie przytyć ponownie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zdrowe odżywianie, utrata wagi bez efektu jo-jo JUŻ JEST !!!"

Przewiń na górę