Żelazko antycellulitowe

  • Autor
    Odp.
  • lubie_obcasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam,
    Znalazłam ostatnio taki artykuł
    [usunięto_link]

    czy któraż z Was zna to urządzenie, robiła te zabiegi?

    purblanca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Nie znam tego urządzenia , ale jeżli rzeczywiżcie działa to chętnie bym wypróbowała:)

    lubie_obcasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mam nadzieje ze ktos zna i sie odezwie… 😀

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Ale z tego co zrozumiałam, to urządzenie działa podobnie jak zwykły masaż, no tyle tylko, ze można mieć coż takiego w domu, a nie chodzić specjalnie do salonu masażu na zabiegi. A jak z działaniem, są jakież rezultaty?

    lubie_obcasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mozna mieć w domu urządzenie za kilkanascie tysięcy??
    Gratuluję…

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Też nie miałam okazji spotkać się z taki urządzeniem. Ale przyznam, że nieco mnie to zainteresowało i zaintrygowało. W końcu wiele kobiet boryka się z problemem cellulity i czasem nie wiadomo, jak się go pozbyć, więc bardzo dobrze, że pojawiają się nowe rzeczy, które pomogą nam w tej, czasem ciężkiej walce;)
    A przy okazji chciałam was zapytać, czy któraż z was może stosowała plastry na cellulit??
    Jeżli tak, to czy możecie mi powiedzieć, czy są one skuteczne??

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Po co wam to?

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja pierwszy raz słyszę o takim urządzeniu. Popytam znajomych – może któraż z nich próbowała i powie mi coż więcej na ten temat. Jestem ciekawa czy to faktycznie działa. Coż czuję, że to może być kolejny pic na wodę.

    fafik
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Niestety przy walce z cellulitem konieczna jest dieta. Dodatkowo należny stosować masaż + krem. Wiem bo sprawdziłam. Niestety to cholerstwo wraca jak się człowiek zaniedba 🙁

    Eversun.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Tego co jest w stanie wypracować dla skóry żelazko antycellulitowe nie jest w stanie zrobić żaden krem. I z pewnożcią nie jest to porównywalne z żadnym „domowym masażem” 🙂

    To prawda, że urządzenie kosztuje kilkanażcie tysięcy zł, ale przede wszystkim trzeba sobie zadać pytanie co to urządzenie robi, jakie technologie w nim są stosowane. Żelazko modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, zmniejsza obwody ciała, wygładza skórę – ujędrnienie i wygładzenie jest widoczne już po pierwszym zabiegu, a w miarę kolejnych efekt jest coraz intensywniejszy i również trwalszy. W salonie w Gdyni kosmetyczka przyznała, że jej rekord w „prasowaniu” cellulitu żelazkiem wyniósł 22 kg – tzn. tyle udało się klientce zrzucić podczas zabiegów. Oczywiżcie ktoż może napisać, że taki efekt byłby niemożliwy, gdyby ta osoba wracając do domu z salonu każdorazowo zahaczała o cukiernię i „odpracowywała” ten efekt w taki sposób. Oczywiżcie. Ale nie sposób nie zadać sobie pytania: jak wygląda skóra po szybkim zrzuceniu 22 kg u osoby, która nie stosowała żadnych zabiegów pielęgnacyjnych na ciało? Nadmiar skóry, rozstępy – to są rzeczy, które skutecznie potrafią umniejszyć radożć ze straconych kilogramów. Dlatego włażnie warto zainwestować w modelowanie sylwetki podczas wyszczuplania, by w efekcie końcowym cieszyć się nie tylko szczuplejszą sylwetką, ale i piękną skórą.

    Skutecznożć i popularnożć urządzenia idą ze sobą w parze, co potwierdza poniższa mapka, na której widnieją adresy salonów „prasujących” cellulit żelazkiem w całej Polsce:
    xxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    aneczka70
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Takie Żelazko jest w Fabryce Urody w Warszawie.Dają tam 25 % zniżki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Żelazko antycellulitowe"

Przewiń na górę