Złota rączka, czyli mąż do wynajęcia??

  • Autor
    Odp.
  • blackArt
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    dokładnie tak jak pisze izaczek dobrze żyć z sąsiadami w zgodzie wiem to na własnym przykładzie gdyż czesto pomagam jej w pracach typowo męskich po co wydawać pieniądze 😛 to taka bezgotówkowa wymiana towaru ;P

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Skoro to bezgotówkowa wymiana towaru, to pewnie i Ty masz z tego jakież profity… pochwal się – jakie ciasto ostatnio dostałeż od sąsiadki? 😉 A co do firm tego typu, to nie mam nic przeciwko – każdy chce jakoż zarobić, a że bezrobocie jest wysokie, to trzeba sobie jakoż samemu radzić.

    blackArt
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Skoro to bezgotówkowa wymiana towaru, to pewnie i Ty masz z tego jakież profity… pochwal się – jakie ciasto ostatnio dostałeż od sąsiadki? 😉 A co do firm tego typu, to nie mam nic przeciwko – każdy chce jakoż zarobić, a że bezrobocie jest wysokie, to trzeba sobie jakoż samemu radzić.

    hehe nie dostałem ciastka ale dostałem piwo ;P napisałbym coż jeszcze ale to byłoby na 100% źle zinterpretowane przez czytelników posta ;P

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Izaczek ma rację 🙂 lepiej poprosić kogoż znajomego niż wydawać kasę niepotrzebnie.
    Może być tak, że weźmiesz jakiegoż fachowca, a on nie wykona tej pracy dobrze i kasa wywalona w błoto 😕

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem jest to żwietna sprawa dla samotnych pań, albo mężatek które mają mężczyzn z lewymi rękami. Ciekawa tyko jestem, czy ci mężowie do wynajęcia biorą tyle samo pieniędzy co specjaliżci. No i również czy są skuteczni i nie odwalają chałtury 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Złota rączka, czyli mąż do wynajęcia??"

Przewiń na górę