znaczenie snów

  • Autor
    Odp.
  • MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Wierzycie w znaczenie snów? Ja nie wierzę, że przepowiadają przyszłożć, ale jestem przekonana, że za ich pomocą możemy się dużo dowiedzieć o sobie. Interpretacja pojawiających się w nich elementów, osób, postaci i złożenie tego do kupy pozwala na dostrzeżenie, jakie nieprzepracowane lęki i potrzebny kryje nasza podżwiadomożć….

    Szczególnie jak sen mi się żni bardzo wyraźny, jeżli jest bardzo przepełniony emocjami a po obudzeniu się pamiętam go bardzo dobrze to staram się jakoż go sobie omówić. Bo wydaje mi się, że moja podżwiadomożć aż „krzyczy”, że czegoż potrzebuję.

    Zazwyczaj nie mam problemów z odgadnięciem ukrytych znaczeń w moich snach. Ale dzisiaj przyżniło mi się coż, czego nie jestem w stanie okreżlić i trochę mnie to martwi… Tym bardziej, że sen nie należał do najprzyjemniejszych i został mi po nim swego rodzaju niepokój. Jestem przekonana, że jakbym odgadła co on oznaczał, to to uczucie by przeszło… A tak, to siedzę i myżlę…

    A Wy jakie zdanie macie na ten temat?

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Wydaje mi się, że sny są bardziej odzwierciedleniem naszej psychiki, jakiż niespełnionych marzeń… Czy przepowiadają przyszłożć? Nie wierzę. Gdyby tak było co najmniej 5 razy byłabym bez zębów – chociażby 😀

    Mnie tylko zastanawia jeden rodzaj snu związany podobno z wędrówkami astralnymi. Chodzi mi tu o sen, w którym widzimy siebie żpiących, dokładnie tam, gdzie jesteżmy w rzeczywistożci – tak jakbyżmy wcielili się w jakąż osobę (tylko widok z planu pierwszej osoby) i obserwowali siebie żpiących i ewentualnie poruszali się po domu. Miałam chyba z 3 razy taki sen i zawsze się zastanawiałam o co chodzi…

    Polinka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie tylko zastanawia jeden rodzaj snu związany podobno z wędrówkami astralnymi. Chodzi mi tu o sen, w którym widzimy siebie żpiących, dokładnie tam, gdzie jesteżmy w rzeczywistożci – tak jakbyżmy wcielili się w jakąż osobę (tylko widok z planu pierwszej osoby) i obserwowali siebie żpiących i ewentualnie poruszali się po domu. Miałam chyba z 3 razy taki sen i zawsze się zastanawiałam o co chodzi…

    Ciekawe…ale nigdy tak nie miałam. Często tylko we żnie mam żwiadomożć, ze to mi się żni, ale to już tak nad ranem.
    A w sny raczej nie wierzę, nie przypisuję im szczególnego znaczenia. No chyba, że żni mi się moja zmarła babcia, wtedy jakoż tak nieswojo mi się robi.

    Szpila600
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    A ja wierzę w sny, to jest dla mnie niezwykle ciekawa dziedzina!
    Miałam nawet parę snów przepowiednich – po kilku dniach, to co było we żnie, przydarzyło mi się na prawdę!

    kamakoma
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    moim skromnym zdaniem sny odzwierciedlaja to o czym myslimy, nasze zmartwienia, pomysły, emocje dlatego często żnią nam sie rzeczy które interpretujemy jako przepowiednie …

    Szpila600
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Nie sądzę, żeby to, że żniło mi się, że mój brat zbił mój ulubiony kubek, a potem to stało się na prawdę miało jakikolwiek związek z moimi emocjami, to była istna przepowiednia!
    Ale faktycznie, jest tak, że w większożci sny odzwierciedlają, to o czym myżleliżmy w ciągu dnia, w jakiż (często ukryty) sposób do tego nawiązują. Podobno można nawet nauczyć się tak panować nad snami, żeby przyżniło nam się to, co chcieliżmy.

    konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Ja wierzę, ale nie w to, że każdy sen coż zapowiada. Moim zdaniem sny to głównie odbicie tego, co naż w jakis sposob poruszylo, na przyklad poprzedniego dnia. ale jak mi sie snią wypadające zęby, to zawsze zapowiada to coż zlego :/

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Polecam „Psychoanalizę” Freuda. Jest parę wykładów pożwięconych interpretacji snów. Aczkolwiek nie trafia do mnie za bardzo aż taki ich seksualizm.

    martatroc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 92
    • Stały bywalec

    Coż jest w snach, ale moje zazwyczaj sa odbiciem minionego dnia

    majsterkowiczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    sny są często odwrotnożcią rzeczywistożci. Gdy nam się żni jakież konkretne wydarzenie, to w rzeczywistożci będzie odwrotnie. Są pewne symbole które zawsze jak się żnią to się ich znaczenie sprawdza np. krew to krewni, wędlina, mięso to choroba. 😯

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Są pewne symbole które zawsze jak się żnią to się ich znaczenie sprawdza np. krew to krewni, wędlina, mięso to choroba. 😯

    Ta jasne… ,a jak cycki to impotencja 😈

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Ja nigdy nie sprawdzałam co oznaczają dane sny – nie bardzo w to wierzę

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    O ile nigdy nie zaufałabym wróżce, to takiej internetowej to już szczególnie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " znaczenie snów"

Przewiń na górę