Zone reality, "zdrada"

  • Autor
    Odp.
  • kwiatoo
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Która z Was ogląda na zone reality program „Zdrada”. co o nim sądzicie? ciekawe czy w Polsce takie coż by wyszło. kurcze, jak się to ogląda to aż się nie dowierza że tyle jest tych niewiernych ludzi. najlepsza jest końcówka, gdy wszyscy zaczynają się tłumaczyć;) dobre jest też crime stories w czwartki o 21, ale to dla kobietek z mocniejszymi nerwami (ja oglądam;) )

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Nie mam telewizora:)

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Myslałam, że tylko ja taka dziwaczka jestem, że oglądam „crime stories”. Bardzo lubię tego typu programy. A co do „Zdrady” to czasem urywkami coż tam zerkam, zostawiam włażnie na koniec jak już dochodzi do konfrontacji, czasem jest to straszna żenada. A co do Polski to nie wiem czy by u nas coż takiego dało się zrobić. Myżlę, że ludzie jakos ciągle wstydzą i boją się mówić, że zostali zdradzeni.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    kiedyż oglądałam ten program dożć często i codziennie 🙂 teraz już są powtórki 🙂 zdradę- oglądałam, teraz tak jak mowie są powtórki 🙂
    no ciekawe czy by sie to sprawdziło 🙂

    kwiatoo
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    muszka, tez tak o sobie myżlałam, że jestem jedyna kobietką, ktora to ogląda, ale widze ze jest nas wiecej. takie serialiki co trzymają w napięciu są moją pasją. wczeżniej discovery a teraz zone reality:)

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    no na discovery tez sporo fajnych programow o tej tematyce. choc nie wiem czy słowo „fajne” pasuje akurat do programów o morderstwach heh

    kwiatoo
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    a tu dla niezorientowanych zapowiedź crime stories;) [usunięto_link]

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    „zdrady” nie ogladałam, ale „crime stories” widziałam 2 odcinki i musze przyznac że żwietne 🙂 w sumie mało oglądam telewizji ale ten serial mnie zaintrygował.

    kwiatoo
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    No, daje rade serialik, wczoraj też dobry był. fajnie oni to pokazują, niby te rzeczy działy się 20 lat wczeżniej ale aktorzy + komentarze urealniają te wszystkie wydarzenia. nauka z wczoraj: nie jeździć autostopami

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    no ogladam sobie ostanio co wieczór Zdrade, jakie są tam sytuacje. a ile tych nieufających drugiej osobie ludzi tam w usa jest. co do crime stories to nie na moje nerwy hihi wole coż lżejszego

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zone reality, "zdrada""

Przewiń na górę