• Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    zwierzę w domu to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób samotnych, na portalu myzoo znajdziecie sporo artykułów na temat, jak dobry wpływ na życie osób samotnych ma obecnożć zwierzęta.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link]żka26 wrote:

    zwierzę w domu to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób samotnych,

    mówisz, że zwierzę udziela człowiekowi daru relacji? przyjaźni? miłożci?
    byłaby to katastrofa dla człowieczeństwa, że nie ma nikogo z ludzi, kogo obchodzi drugi człowiek…

    [usunięto_link]żka26 wrote:

    na portalu myzoo znajdziecie sporo artykułów na temat, jak dobry wpływ na życie osób samotnych ma obecnożć zwierzęta.

    owszem. ale uważam, że to tylko źle dla ludzi (też są chyba eko, co nie?) którzy po prostu mają zimne serca. chłodniejsze niż zwierzęta.

    hermione
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    od dwóch lat mam kota, a włażciwie kotkę i powiem szczerze, że gdy jest obok, a akurat nie ma mojego chłopaka w domu (nie ma go często, gdyż sporo jeździ w pracy) to jakoż jest mi raźniej. Przychodzi jak czytam wieczorem książkę i przytula się, fajnie się wtedy czuję 😉

    marilka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Najlepszym przyjacielem na samotnożć jest kotek[usunięto_link] uwielbiam kotki, zwłaszcza małe – są takie słodkie 😀

    Joploers
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zwierzak nie zastąpi człowieka, ale zawsze jest towarzyszem człowieka. Wg mnie bardziej lojalnym niż sam człowiek… 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zwierzę a samotnożć"

Przewiń na górę