40 DNI – CEL OD 7 DO 12 KG

  • Autor
    Odp.
  • katrina1989
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Witam, od dzis zaczynam kolejny raz moja dietke.
    Poprzednim razem zgubilam 16 kg w 30 dni po czym odrazu przybralam 2 kg czyli w rezultacie bylo 14 zgubionych kg.
    Wage dosc dlugo utrzymalam bez zmian po czym tylam 1 kg na miesiac i gdybym chociaz troszke cwiczyla kg by pewnie nie przybywało.
    Przytylam 7 kg i teraz chce je zrzucic. Ale moje marzenie to 12 kg mniej.
    Mam 21 lat 170 cm i 77 kg
    Cel: 70 lub 65 kg

    Dieta to od 500 do 700 kcal dziennie. Oczywiscie z 2 – 3 litry wody
    Moze ktos chetny ze mna sie pomeczyc?

    Pozdrawiam

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Przytyłaż ,bo to się nazywa jo-jo,a wynika ze złego odchudzania. 500kcal-700kcal czy Ty jesteż normalna? Obcinając w ten sposób kalorię wyniszczasz organizm.

    katrina1989
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Bardzo bym chciala zdrowo chudnac ale to okrutnie ciezkie. Wielokrotnie probowalam. mnie strasznie motywuja efekty a przy diecie gdzie chudnie sie po 2 kg tygodniowo to nie bardzo. a efekt jo-jo owszem bym ale i tak bylo warto. Organizm dostaje po tylku wiem o tym. Najwiekszym problemem jest to ze nie jestem stanowcza dla siebie tak na dluzsza mete. I po miesiacu moge nie wytrzymac. Kocham jedzenie i pewnie nigdy nie bede wygladac idealnie.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    No pewnie nigdy. Pamiętaj tylko,że jo-jo to nie tylko przytycie, organizm to zapamiętuje i za każdym razem będzie Ci trudniej zrzucić balast,a i będziesz z czasem wracała i przekraczała poprzednią z powodu spowolnienia metabolizmu. Organizm przestawi się na oszczędne dysponowanie energią ,bo za dużo jej nie będzie dostawał więc każda większa ilożć skutkowała będzie w przyszłożci… 😉 pomijając ,że z czasem poza gorszą cerą ,szybszymi zmarszczkami dojdą do tego przewlekłe schorzenia, a w przypadku braku kofaktorów takich jak witaminy i minerały może dojżć nawet do zmian nowotworowych.

    ewelina1990
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    da sie schudnac bez cwiczen tylko ze cwiczac nie spalasz tluszczu tylko wzmacniasz miesnie ktorych i tak nie bedzie widac pod tluszczem najwazniejsze co jesz i jak jesz. Ja rok temu schudlam 15 kg bez cwiczen. Tylko odpowiednia dieta i duuuuuuuuuuuuuuzo wody i zielonej herbaty i rozumu

    karolincio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Dziewczyno!? Ty jesz 700 Kcal dziennie, przecież krzywdę robisz swojemu organizmowi. Możesz być pewna, że zawsze na takiej diecie będziesz miała jojo i to ekstremalne. Dla mnie dieta 1000Kcal to jest zabójstwo, a co dopiero mniej. Spróbowałabym czegoż bardziej zbilansowanego, może dieta 36s, Montagniac albo Dukan co ?

    aptekarz77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dostałaż efekt jojo własnie dlatego, że stosowałaż taką dietę (500kalori ???!!!). Po co chcesz znów ten błąd powtarzać? Nie lepiej zrobić mix:
    1. lżejsza dieta
    2. zbilansowana dieta
    3. ruch i ćwiczenia
    + ewentualnie jakiż suplement diety?

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    A czy troszkę nie przesadziłaż z tą dietą? Bardzo mało kalorii, spowolnisz sobie tempo przemiany materii, potem wrócisz do w miarę normalnego jedzenia i szybko przytyjesz. Dodaj do tych sowich kalorii, warzywa bez ograniczeń ilożciowych. Po pierwsze mają błonnik, wypełnią Ci żołądek, a po drugie poprawią przemianę materii i oczyszczą jelita. Jeżli chcesz możesz sobie tez wziąć slimitin, ona ma kwasy CLA a one na mnie na przykład bardzo dobrze działają, włażnie pod kątem przemiany materii. No i trzymam kciuki 🙂

    diamento
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    katrina1989
    Już ponad dwa miesiące od Twojego postanowienia, jak efekty?

    coffee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Chudniesz za szybko! Wiem, że przy odchudzaniu najgorsze jest oczekiwanie efektów, ale zrzucając w takim tempie tyle kg nie tylko wyniszczysz organizm, ale masz efekt jo-jo jak w banku… Zastosuj się do porad wymienianych już wyżej: ruch!!! zamiast swojej diety zacznij się po prostu zdrowo odżywiać- 5 posiłków, dużo wody, zrezygnuj ze słodyczy itp. Efekty z pewnożcią nie będą tak błyskawiczne, jak wczeżniej, ale aby je przyspieszyć pomyżl może o suplementach? Zielona kawa, również wspominana wczeżniej jest skuteczna- mi pomogła! I pamiętaj- nie warto szargać zdrowia, lepiej odchudzić się wolniej ale zdrowo i na stałe…

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 40 DNI – CEL OD 7 DO 12 KG"

Przewiń na górę