• Autor
    Odp.
  • Wiktoria Baran
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Tak, ale raczej tak delikatnie i naturalnie. Fajne przy takim makijażu sprawdza mi się puder Tokyo z Bikora- doskonale kryje i matuje a przy tym nie zostawia efektu maski.

    Anadiya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ja na co dzień to używam jedynie pudru ryżowego, delikatnej pomadki i czasem wytuszuję rzęsy 🙂 o brwi się już nie muszę martwić bo mam makijaż permanentny – wybrałam metodę włosową u Dominiki z Jest Pięknie w Warszawie. Więc to mi też odpadło 🙂 wygląda to wszystko świeżo, młodo i naturalnie 🙂

    suzanna.w
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Oczywiście, że tak! 😀
    Nie wyobrażam sobie, wyjśc na miasto bez makijażu, nie chodzi o to, ze sie ukrywam czy jestem nieatrakcyjna, ale z przyzwyczajenia…bo nigdy nie wiadomo kiedy spotkam swojego przyszłego męza na ulicy 🙂

    Julialin
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi i mam spokój z ich ciągłym rysowaniem. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o makijażu permanentnym brwi to polecam biotekpolska.pl tam mają wszystko ładnie opisane.

    benabozena
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ciekawe jakie są odpowiedzi na to pytanie w czasie lockdownu 2020 roku i 2021. Ja pracuję z domu więc niektóre kosmetyki kolorowe nie są w ogóle w tygodniu otwierane ani razu. A jak u Was?

    Emilia_Mii
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja też się maluję codziennie, nawet jak siędzę w domu. Taki domowy makijaż to za zazwyczaj tylko krem bb i poprawione brwi ale i tek czuję się lepiej niż totalnie bez make upu

    Milenka32
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja bez wytuszowanych rzęs nie zabieram się do pracy, nawet pracując z domu. Zawsze jestem przygotowana na niespodziewaną rozmowę video z szefem;-)

    moli32
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Miałam taki okres na lock downie, że się nie malowałam, ale źle się z tym czułam i postanowilam robic sobie makijaż i od razu samopoczucie było lepsze. Kosmetyki na necie zamawiałam także niczego mi nie brakowało by pięknie wyglądać

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Tak maluję sie ale bardzo delikatnie, przez okres izolacji mniej bo wiadomo ale przeważnie lubie dobrze wyglądać i ” ubieram ” z rana makijaż.

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Teraz jestem na zdalnym i nie maluję się,ale mam mocne postanowienie aby zamówić parę  kosmetyków na poprawę humorku. Czekam na wiosenne promocje.

    matrona12
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja też się maluję, może to i moje uzależnienie ale jakoś lepiej się czuję wymalowana. Lubie oczka i skorzystałam z promocji i kupiłam sobie dobry tusz wydłużający rzęsy Eveline na notino. Jestem mega zadowolona. Nie sądziłam, że mogę mieć aż tak długie rzęsy hihihi.

    juliakowalska333
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Osobiście robię makijaż na codzień i nie wyobrażam go sobie bez kosmetyków ze skin79. Mają super formuły, dzięki którym makijaż wygląda cały dzień świeżo <3 Mają teraz promocje na stronie, więc polecam sprawdzić!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Malujecie się na codzień?"

Przewiń na górę