• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Co na blizny polecacie? Skutecznego i nie tak inwazyjnego, jak zabiegi?

    Maja Paszek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zalezy gdzie masz tę bliznę, spróbuj plastrow sutricon, jedno opakowanie wystarcza na długo, bo docinasz sobie do wielkości blizny kawałek z lekkim marginesem, jednego plastra mozesz używać do 5 dni, mi pomogły pozbyć się blizn

    malgorzatakoziela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dokładnie to wszystko zależy gdzie ma się to bliznę, ale krem NO-SCAR, powinien pomóc, warto poczytać trochę o tym preparacie 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Blizna jest po operacji, na brzuchu. Wygląda słabo, jest jeszcze czerwona, dość wypukła, a sezon bikini coraz bliżej. Plastry jak szybko zadziałają? Krem chyba w tym miejscu będzie mi się wycierał o ubranie.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Dorota spróbuj tych plastrów, ja ich używałam po cesarce, więc blizna pewnie podobna do Twojej, u mnie wszystko się ładnie zagoiło i teraz jest praktycznie niewidoczna.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Dziękuję za wszystkie rady, kupiłam plastry, naklejam od kilku dni i mam nadzieję na szybkie efekty. Ile powinna trwać taka kuracja? 2-3 miesiące będą ok?

    sutricon

    Maja Paszek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    tak, te 2-3 miesiące na pewno wystarczą, peirwsze efekty na pewno będą szybciej, u siebie zobaczyłam po miesiącu jakoś, ale opakowanie wystarcza na dłużej i też zależy jak dużą masz bliznę

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Nie jest aż tak duża, jeden plaster dziele na 4 części, każdą część noszę 4-5 dni, więc to naprawdę wychodzi ekonomicznie.

    Karolina Papierska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Najskuteczniejsze sa zabiegi laserowe, ale wiadomo, koszt tego jest wysoki 😉 daj znac czy te plastry pomagaja w ogole 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    To już 6 tygodni, czyli połowa kuracji za mną. Efekty już widzę. Blizna się znacznie spłyciła, jest elastyczna i miękka, wcześniej miałam wrażenie, że skóra w tym miejscu jest taka twarda i ściągnięta.

    Maggus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    robi się też operacyjne korekcje blizn, ale to w znieczuleniu miejscowym głównie 🙂 znajoma u doktor Żukowskiej robiła i poprawa jest znaczna. Może sie czymś takim zainteresuj?

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    No to super Dorota, pewnie jak Ci się skończy opakowanie sutriconu to blizna będzie właściwie niewidoczna, a o to w końcu chodzi:)

    Nadia13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Można się wspomóc też naturalnymi produktami, które ładnie nawilżają i uelastyczniają skórę, także w przypadku blizn. U mnie po cesarce pomógł marokański olejek lawendowy, który ma dodatkowo działanie antybakteryjne.

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    też używałam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " blizny"

Przewiń na górę