Bóg. Jezus Chrystus. Miłosierna Miłożć.

  • Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    Jestem ciekaw, czy w naszym powszechnie chrzczonym, idącym do pierwszej komunii, potem bierzmowanym, a nawet biorącym żlub kożcielny, także korzystającym ze spowiedzi i namaszczenia chorych z rakiem lub alzhajmerem… narodzie… znajdzie się ktoż, kto się przyzna, że wierzy w Boga, że mu ufa, że go kocha, że oczekuje na jakież wieczne szczężcie…

    Jestem ciekaw, czy są jeszcze w Polsce prawdziwi chrzeżcijanie…
    Czy im już wybito ze łbów te niepostępowe uczucia? Jak to jest?

    Powiedzcie mi – wierzy z Was ktoż w Boga Wszechmogącego?
    czy już tylko jedynie w Unię Europejską? a może w coż innego?

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    ja wierze i nie wstydze sie tego.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:</em/

    ja wierze i nie wstydze sie tego.

    dziękuję Ci, Moniczko. jesteż wielka! wcale się nie spodziewałem, że ktoż mi odpowie 😯
    nota bene – jesteż b. odważna. nie bałaż się?

    co Ci powiem > fajnych żwiąt Wielkanocnych! trzymaj się, moja mądra i żliczna 😉

    co ja powiem? zaż? wiecie. jeżli nie ma Boga. jeżli nie ma Chrystusa. jeżli nie ma Miłożci.
    tej odwiecznej… tej miłosiernej… tej prawdziwej…

    to nasze życie jest gównem 👿

    rozalka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Tak naprawdę to ludzie sobie nie zdają sprawy z tego, że te wszystkie chrzty, komunie, bierzmowania itp. tak naprawdę w ogóle nie zbliżają do Boga. Wszyscy potrzebujemy osobistej relacji z Nim, która dopiero może dać prawdziwe szczężcie i wielką głębie, a nie jedynie powierzchownożć. Od kiedy mam relację z żywym Bogiem, jestem najszczężliwszą osobą na żwiecie 😉

    alagolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Również jestem osobą wierzącą. Co niedzielę chodzę do kożcioła i również się tego nie wstydzę. Chciałabym mieć jeszcze głębsze relacje z Bogiem, ale czasami na prawdę brakuje mi czasu…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bóg. Jezus Chrystus. Miłosierna Miłożć."

Przewiń na górę