• Autor
    Odp.
  • wojowniczka36
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Cholernie mnie zaczął boleć ząb macie jakież pomysły aby ból był mniejszy słyszałam że zapalenie papierosa pomaga bo do dentysty to raczej nie pójdę. beczy

    marcelina1980
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dlaczego nie pójdziesz do dentysty? Żeby pozbyć się bólu włażnie tam powinnas się udać. Jeżli boisz się dodatkowego bólu to uspokoję Cię, że w porządnych gabinetach mają znieczulenia komputerowe the wand, gdzie nie czujesz nic a nic (przynajmniej tak mają w gabinecie Indexmedica, do którego chodzę). Jest to bardzo komfortowe i nie ma się czego bać.

    Erikka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    tutaj znajdziesz rady jak domowymi sposobami użmierzyć ból zęba – [usunięto_link] – większożć rzeczy powinnaż mieć pod ręką.
    z leków przeciwbólowych to bez recepty możesz sięgnąć po leki z paracetamolem typu Apap czy z substancją czynną ibuprofen, np Ibuprom.
    Jednak też doradzam Ci iżć do dentysty, jeżeli to silny ból, bo i tak wizyty nie unikniesz.

    tedmugh
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Nie pójdziesz do dentysty? Powinnaż pójżć jeszcze przed tym, jak zaczęło Cię boleć!

    Erikka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    niestety wizyty u dentysty nie należą do przyjemnożci, więc czasem ciężko się zebrać 😉

    Animadea
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Nie rozumiem jak można z bólem zęba nie iżć do dentysty. A potem się ludzie dziwią, że jest za późno na leczenie, bo można tylko wyrwać. I co wtedy? Mój brat tak zaniedbał zęby i potem trzeba było go zmuszać, żeby w końcu coż z tym zrobił. Znaleźliżmy mu nawet [usunięto_link], ale przekonywać musieliżmy go kilka miesięcy.

    madiz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Oczywiżcie, że MUSISZ iżć do dentysty. Ja na wejżciu krzyczę o znieczulenie, a potem to mi już wszystko jedno;)

    KatCa371
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie ukrywam, że boję się dentysty, ale wszystko zależy od okoliczności i fachowości obsługi w gabinecie. Raz kiepsko trafiłam i później unikałam dentysty jak ognia. W rezultacie 6 zębów do leczenia, w tym 2 kanałowo 🙁 Po przeprowadzce do Łodzi byłam zmuszona odwiedzić gabinet stomatologiczny, który mam „po sąsiedzku”(UniMed Dent), bo tak mnie bolał ząb, że przez tydzień spać nie mogłam. Trafiłam na bardzo fajnych lekarzy 🙂 Tak że trzeba dobrze szukać 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ból zęba !!!!"

Przewiń na górę