• Autor
    Odp.
  • paulinka1987g
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Hejka!
    Miałam problem z celulitem! Znam ten hardcor! Zaczełam jeździć na rowerku stacjonarnym po pewnym czasie przyszły rezultaty ale to nie było jeszcze to! Od jakiegoż czasu posiadam buty reeboka easy tone! Dzieki którym ujędrnia się pupa i uda! Polecam je serdecznie!

    paulinka1987g
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Hejka 😉
    Tak jak pisałam wczeżniej rowniez jezdzilam na rowerze w sumie na dal żmigam 😉
    a jeżeli chodzi o buciki Reeboka Easy Tone to posiadają balansującą wkładkę 😉 i dzieki tej wkładce mięsnie są zmuszane do cwiczeń …na prawdę jest to odczuwalne 😉

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    a słyszałyżcie o programie stop-cellulit? Niedawno trochę o nim poczytałam i wydaje mi się, że może on być bardzo skuteczny. Łączy odpowiednią suplementację, dietę oraz terapię falą akustyczną, dzięki czemu może całkowicie usunąć skórkę pomarańczową. Chyba warto trochę bliżej zainteresować się tym programem.

    anakra8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Polecam wam masować nogi szczoteczką podczas prysznica czy kąpieli w wannie. Bardzo dobre rezultaty.

    Lilka83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Na cellulit to po pierwsze dużo ruchu, dużo wody, mało soli, zimne prysznice!!! To żeby zapobiegać, a jak się już go ma to dobrze jest się poddać jakimż zabiegom, samemu w domu raczej nie da się skutecznie się go pozbyć w widocznym stopniu. Fajny zabieg widziałam w Primavera Spa- Slimm Cell to zabieg w kapsule Spa z tego co wiem to niweluje nawet taki cellulit mocno zaawansowany. Wiem, że jest jeszcze antycellulitowy masaż próżniowy, ale na czym to polega to nie wiem.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Nie zgodzę się – basen + częsty peeling w tym peeling kawowy. Działa.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    na pewno ćwiczenia plus kosmetyki, plus odpowiednie zabiegi. ja byłam na serii zabiegów w Good Time day spa i powiem, że efekty naprawdę żwietne.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    hehehe jakoż nie chce mi się wierzyć że buty potrafią takie cuda…potrzeba dużej determinacji i samozaparcia. Ćwiczenia, dieta, peelingi i to owszem działa.

    Grizzel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    bańki chińskie działają
    body wrapping – czyli owijanie ciała folią działa – ja włażnie w ten sposób zwalczyłam cellulit. Oczywiżcie z odpowiednią folia i z odpowiednimi kosmetykami – w które zaopatruję sie w naturica.pl

    onka-girl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jezeli chozdi o dziwne sposoby na cellulit, to ja sobie pomagalam takim masazerem do stop 🙂 Taki z rolkami, po ktorych sie jezdzi stopa. Chyba cos tam daje 🙂

    CosmoSPA_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    O takim sposobie jeszcze nigdy nie słyszałam,ale może faktycznie warto spróbować:) Poza tym dużo aktywnożci fizycznej i masaż biczami wodnymi tez pomagają.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Masowanie stóp na cellulit? Pierwsze słyszę 😉 Masowanie ud i pożladków jakimż peelingiem, kremem, serum czy bańką chińską to rozumiem, ale stopy? Ja masuję peelingiem cukrowym z perfecty, potem smaruję serum antycellulitowym, to też w końcu masaż, a do tego raz w tygodniu bańka chińska idzie w ruch.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Jak słusznie piszą Przedmówczynie: dużo ruchu,peeling i basen- tego nam potrzeba aby skutecznie walczyć z cellulitem,jednak nie wszystko od razu. Czasem na efekty trzeba po prostu poczekać.

    zapcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja włażnie kupiłam masującą rękawice, liczę że pomoże

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    sama rękawica dużo nie zmieni, spróbuj tez zacząć ćwiczyć, smarować czymż i może jakiż suplement?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Celulit"

Przewiń na górę