Co ja mam z nim zrobić ?

  • Autor
    Odp.
  • MalaMi1314
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    <p style=”text-align: center;”>Drogie Panie, mam pewnien problem. Około 6 lat temu poznałam mojego obecnego chłopaka jesteśmy razem ponad rok. Po dość burzliwym związku związałam się z nim, zapewniał mnie ze nie będzie taki jak mój były. Problem w tym ze jesteśmy dość młodzi mamy po 20 pare lat, od samego początku zamieszkaliśmy razem gdyż znaliśmy się już długo i on nalegał. Miał prace, był zaangażowany we wspólne spędzanie czasu jednak to skończyło się dość szybko. Mój partner ma problem z graniem na komputerze, potrafi to robić całymi dniami i nocami nie biorąc pod uwagę mnie w tym wszystkim. Niedawno stracił prace i to granie się pogorszyło, przerywa tylko gdy idzie spać. Nie jest mną zainteresowany a prośby o wspólne spędzenie czasu nic nie dają. Nie da się wyciągnąć z domu cały czas siedzi niezadbany podczas gdy ja staram się dla niego ładnie wyglądać kupywać ładna bielizna itp. Niestety do tego wszystkiego dochodzi jeszcze to ze kompletnie nic nie robi w domu a wymaga tego wszystkiego ode mnie, wymaga żeby mu gotować i podawać do komputera podczas gdy on tego nie robi. Powoli zaczyna mnie wykańczać takie coś tym bardziej ze poprzedni partner robił to samo tylko z nim nie mieszkałam. Oczywiście mój chłopak nie widzi w tym żadnego problemu wręcz uważa ze to ja się nie staram i ze mogę z nim posiedzieć i pograć zamiast siedzieć w pokoju i zajmować się np oglądaniem telewizora. Dodatkowym problemem jest to ze ja chce założyć rodzine tzn wziąć ślub mieć dzieci. On takiej myśli kompletnie do siebie nie dopuszcza, a dla świetego spokoju mówi ze po 30-setce można pomyśleć. Nie wymień czy jest sens marnować sobie lata życia na kogoś kto nie da mi tego czego bym chciała czyli rodziny. Proszę was o chłodny osad tej sytuacji bo już nie wiem co mam robić jeżeli prośby, rozmówy i groźby nic nie dają.</p>

    MalaMi1314
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dodam tylko, ze on wcale nie ma zamiaru szukać sobie nowej pracy bo zasiłek dla bezrobotnych jest dla niego satysfakcjonujący. Zawsze było tak ze to ja obdarowywała go prezentami a Ja dostawałam coś naprawdę raz na ruski rok i to jeszcze po prośbach !

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Czytam i nie wierzę. Jeśli dorosły facet jest jak dziecko, to takim pozostanie. Nie spodziewaj się zmiany, ani po 30′ ani po 40′ itd.

    Zostaw go i zacznij żyć!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co ja mam z nim zrobić ?"

Przewiń na górę