co Mu kupic na urodziny?

  • Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    mój chłopak ma urodziny za miesiąc a ja nie wiem co Mu kupić nie mam zielonego pojecia ramka na zdjecia juz jest jak w innym topicu były takie propozycje hm podpowiecie?

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Jest nizej moj temat taki sam. 😉 A na urodziny chlopaka kup mu mzoe ramke na wspolne zdjecie + perfum adidasa?:) Ja tak kupilam 😆 Moj mis ma jutro ur. i nasze 2 latka wsjo za jednym zamachem…ahh bedzie sie dzielo.. 😉 😆

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ramke na zdjecie juz MU kiedys kupiłam a perfumy ma bo tez mU niedanwo kupiłam :PP

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    a wypada kupic jakąs maszynke do golenia? hmm nie wiem sama jestem załamana:PP

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    a moze lancuszek?ja swojemu kupilam i sie cieszyl:):):):)

    Kochanakatia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    oj mój ma urodziny w listopadzie ale na żwięta wielkanocne kupiłam mu srebny łanczusek i kubek z moim zdjęciem koszt takiego kubka to 20 złotych ale super

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Moj juz ma ode mnie 3 kubki 😉 Dostal jeden na walentynki, jeden mu przywiozlam z Woodstocku a kolejny na walentynko-urodziny 😛
    Trzeba pomyslec nad czyms innym, bo w koncu ilez mozna 😉
    Hmm

    ania.k
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ja kupiłam mojemu mężowi kartę pamięci do telefonu około 25 zł i łańcuszek z jego znakiem zodiaku ale się cieszył !!!

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja jak się pogodzę z Tomkiem to na urodzinki kupię mu coż takiego:

    [usunięto_link]

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Myszka19 poduszeczki fajniutkie 😀
    Ale mojemu chłopakowi taki prezent by się nie spodobał… zawsze mam problem z prezentami dla niego… brrr…. 😕

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    @Magduż wrote:

    Ale mojemu chłopakowi taki prezent by się nie spodobał… zawsze mam problem z prezentami dla niego… brrr…. 😕

    To tak jak ja 🙁

    A poduszki fajne Myszko 🙂

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    hmm… ostatnio kupilam mu boxerki i koszulke,przy innych okazjach perfumy,lancuszek,bilet do kina czy na koncert ulubionego zespolu,CD z ulubiona plyta,mp3 player… mozliwosci jest duzo ,trzeba tylko polazic po sklepach i wykazac sie troche odrobina fantazjii 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co Mu kupic na urodziny?"

Przewiń na górę