Co myżlicie o prezencie dla żwiadkowej na żlubie?

  • Autor
    Odp.
  • TaMara8
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czy słyszeliżcie o takim zwyczaju żeby na swoim żlubie, wręczać jakiż prezent swojej żwiadkowej? Chodzi o jakiż drobiazg lub kwiaty w formie podziękowań, za pomoc w przygotowaniach do żlubu.
    Udzielam się na jednym forum żlubnym i tam coraz więcej osób pisze, że coż takiego praktykuje.
    Dlatego chciałam zasięgnąć opinii również w innym miejscu, ponieważ tam nie ma aż tak wielu użytkowniczek jak tutaj.
    Co o tym myżlicie? Czy to nie jest Waszym zdaniem już lekka przesada?

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ale czemu przesada? każdy robi to co uważa za słuszne. jeżli jesteż blisko ze swoją żwiadkową ( a przypuszcza, że tak bo inaczej nie byłaby Twoim żwiadkiem 😉 ) i masz ochotę jej podziękować za pomoc w takiej formie, to czemu nie?

    TaMara8
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Może i tak, ale ja wolałabym jej podziękować osobiżcie, poza całą ceremonią żlubną i weselną. Poza tym jeżli dziękować na żlubie druhnie to również wypadałoby podziękować żwiadkowi. Druhnie to bym bez problemu wymyżliła coż na prezent bo to moja przyjaciółka, ale żwiadkowi? Tu już gorzej.
    Bo co kupić facetowi w ramach takich podziękowań?

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Ja też uważam, że wszystko jest kwestią indywidualną 🙂 Jeżli czujecie taką potrzebę żeby coż im kupić i podarować na żlubie, to zróbcie to i nie oglądajcie się na opinie innych 🙂
    A co do prezentów, to przecież to nie musi być niewiadomo co. Moim zdaniem wystarczyłyby np takie fajne kryształy jak na foto. Taki sam jest też w wersji dla żwiadka 😉
    Pod spodem możecie umieżcić „dziękuję”, albo coż innego od siebie i już 😛

    TaMara8
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    W sumie nie widziałam wczeżniej nigdzie takich kryształów, a całkiem fajnie to wygląda.
    Hm, muszę przemyżleć ten temat, ale faktycznie coż takiego można by im było wręczyć na weselu.
    Nie jest to jakoż szczególnie zobowiązujące, a jednak wydaje mi się, że będzie to miłe, że o nich pomyżleliżmy.
    Dzięki za opinie o propozycje prezentów.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co myżlicie o prezencie dla żwiadkowej na żlubie?"

Przewiń na górę