co panowie mysla o cellulicie?

  • Autor
    Odp.
  • Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Panowie, mam do was takie pytanie. Co myslicie widzac w miare zgrabny nawet tylek i nogi ale z cellulitem? Czy w ogole zwracacie na to uwage? Bo moze my za bardzo sie tym przejmujemy?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Mi takie coż nie przeszkadza, mnóstwo kobiet to ma, a większożć facetów nie zwraca na to uwagi

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    nie zwraca jak jest pod spodniami, a jak nic nie zakrywa to ohyda

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    nie zwraca jak jest pod spodniami, a jak nic nie zakrywa to ohyda

    Nie każdy patrzy na kobiety aż tak szczegółowo. Dla niektórych liczy się coż więcej, niż tylko idealne ciało

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    nie zwraca jak jest pod spodniami, a jak nic nie zakrywa to ohyda

    ochyda? Az tak zle? Tylko ze wiekszosc kobeita to ma, to kazda ci sie ochydna wydaje?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Kalahari, mam wrażenie, że on prowokuje. Naprawdę większożci facetom to nie przeszkadza, mnóstwo kobiet to ma, a my aż tak nie przywiązujemy uwagi do takich szczegółów. To wam się wydaje ciągle, że jesteżcie za grube itp.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    nie zwraca jak jest pod spodniami, a jak nic nie zakrywa to ohyda

    ochyda? Az tak zle? Tylko ze wiekszosc kobeita to ma, to kazda ci sie ochydna wydaje?

    owszem: oHyda.

    to, ze wiele kobiet to ma nie spawia, ze staje sie estetyczniejsze…

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Wiem wiem. Faktycznei jest to nieestetyczne. Ale czy facetom to faktycznie az tak bardzo przeszkadza? Poza tym zastanaiwam sie czy nalezy sie tym tak bardzo przejmowac skoro wiekzsosc kobiet na to cierpi a pozbycie sie tego jest praktycznei neimozliwe i granicz z cudem. Dlatego moze poprostu czas to w koncu olac i przyjac za naturalne?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Wiem wiem. Faktycznei jest to nieestetyczne. Ale czy facetom to faktycznie az tak bardzo przeszkadza? Poza tym zastanaiwam sie czy nalezy sie tym tak bardzo przejmowac skoro wiekzsosc kobiet na to cierpi a pozbycie sie tego jest praktycznei neimozliwe i granicz z cudem. Dlatego moze poprostu czas to w koncu olac i przyjac za naturalne?

    Ja Cię popieram. Są ważniejsze problemy w życiu niż cellulit. Faceci też nie są idealni – mamy często lekkie brzuszki od piwa, włochate ciała itp. Kobieta naprawdę nie musi być modelką jak z magazynu, żeby być dla mężczyzny atrakcyjna, seksowna i pociągająca

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Tylko ze brzuszka i klakow mozna sie pozbyc a cellulitu pozbyc si epraktycznie nei mozna.
    No ale to nei zmienia faktu ze zle to wyglada. Dlatego interesuje mnei co mysla mezczyzni kiedy widza celulit na udach i posladkach swojej ukochanej lub obcej dziewczyny? Bo kobiety zwsze na szczegoly zwracaja uwage a dla facetow czasem jest to nei istotne.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dla mnie naprawdę nie jest to zbyt istotne. Poza tym ładne, gładkie nogi to dla mnie jedna z najbardziej seksownych czężci ciała u kobiet i nawet cellulit na udach w tym nie przeszkodzi 😉

    Magnesis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Na celulit dobra jest opalenizna. 🙂 Wiec wiecie co robic?

    Mnie osobiscie nie przeszkadza – oczywiscie o ile nie powstal on z powodu zbytniej nadwagi… A to czesto sie zdarza. ;o)

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Często cellulit nie ma związku z wagą

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A poza tym cellulitu MOŻNA się pozbyć-tylko trzeba działać na kilku płaszczyznach bo samo smarowanie się kremami-nawet najdroższymi nic nie pomoże!

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    celulit celulitowi nierowny ;p
    wiadomo, gladka skora wyglada o wiele lepiej, ale np. moja byla, byla miala jakistam celulit, a mimo to na widok jej tylka moglem tanczyc breaka na 3ciej nodze

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co panowie mysla o cellulicie?"

Przewiń na górę