codzienne zakupy

  • Autor
    Odp.
  • majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    u nas ostatnio przy zabkowaniu to apteka i camilia wszedzie gdzie sie da tylko, zeby mnie bolalo 🙂

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Na większa zakupy to zdeydowanie markety, a na codzienne to te sklepy, które są „pod ręką”, blisko, na osiedlu… 🙂

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    ja mam pod blokiem lidla, sa tego jakies plusy i minusy – minusy, bo juz mam dosc ciagle kupowac to samo, po pewnym czasie nie chce sie tam nawet wchodzic:(

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ja mam pod blokiem lidla, sa tego jakies plusy i minusy – minusy, bo juz mam dosc ciagle kupowac to samo, po pewnym czasie nie chce sie tam nawet wchodzic:(

    wierzę, słodka tankian, ja z kolei mam biedronkę, ale… ale.

    te zakupy mogą dożć znacznie pogłębiać więź rodzinną, jeżli się je robi z nie za szybko, nieco z przymróżeniem oka, z dużą ilożcią komentarzy, ot, po prostu rozmowy… i nie czyni się ich jakimż fetyszem, tylko przesuwa na poziom utylitarny, a stara wydobyć jakiż humanistyczny, personalny, czy wręcz duchowy poziom… wraca się do domu z czymż więcej, co ma się w koszu… jest więcej splecionych dłoni, bardziej błyskających oczu, więcej się słyszy, jak biją serca…

    co nie oznacza, że przed snem nie można poobijać się poduszkami, albo kulkami zwiniętych reklam, które już do szpiku kożci zbrzydły wszystkim w całej rodzince…

    dobranoc… piesek też idzie już grzecznie zadowolony spac… pa!

    krolkaroli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja mam obok warzywniak, mięsny i piekarnie – to na codzienne zakupy wystarcza. Całą resztę kupuje w dużym tesco 24h, całkiem dobrze wyposażony. Ale brakuje mi w pobliżu jakiejż Almy albo Piotra i Pawła bo tam można znaleźć ciekawe dodatki do dań, żwietne wędliny itp..

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Pordukty spozywcze- Lidl albo Biedronka, kosmetyki czy leki- Ziko 🙂

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    ja zakupy robię raz w tygodniu w Tesco, bo mam względnie blisko i lubię, poza tym z programu lojalnożciowego zawsze wyciągam trochę kasy
    Kupuję tam też całe zgrzewki wody i mleka na początku każdego miesiąca, bo dużo tego u mnie schodzi

    w sobotę idę na pobliski bazarek i kupuję trochę warzyw, owoców, tutaj też zaopatruję się w miód

    jak trzeba jedną rzecz na szybko, to w okolicznych sklepikach tudzież Biedronce

    czasem wypuszczam się do centrów handlowych po kosmetyki, ciuchów na razie mam wystarczająco, może tylko jakież butki jesienne na płaskim kupię, bo mam same na obcasiku

    ogólnie- czas spędzany na zakupach ograniczam do minimum

    Ooo25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Duże supermarkety raz w tygodniu. Jak czegoż zabraknie, to idę do małego sklepiku osiedlowego. Tam też kupuję warzywa i owoce – nic poz tym.

    Tamara Schmidtke
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja robię codzienne zakupy w Biedronce 🙂 czasem tez kupuję tu słodycze. Głównie ciastka Paryskie , moje ulubione to wiśniowe oraz morelowe . I niestety w Warszawie nie umiem dostac tych pierwszych , a morelowe niestety są jakieś dziwne z chemicznym posmakiem

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja mam obok domu Biedronkę i Rossmanna. W tym drugim zdecydowanie za dużo wydaję haha 😉 ale za to biedronka jest tania i ma dużo różnych produktów, które często się zmieniają. Co ma akurat swoje plusy i minusy

    Paulina Demczukowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ojj ja tez dużo pieniędzy zostawiam w Rossmanie 😀 oczywiście na kosmetyki. Co do artykułów spożywczych to prawda . Niektóre dość się zmieniają jak właśnie chociazby wspomniane delicje Paryskie . Masakra ogólnie . Bo one jakościowo i smakowo właściwie jakoś nie różniły się specjalnie od oryginałów. Tak teraz jest różnica . I pod każdy względem . Pod względem biszkoptu , który jest twardszy i cieńszy od swojego poprzednika . Galaretka tak samo sztuczna bardzo/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " codzienne zakupy"

Przewiń na górę