Coż dla pań na diecie:)

  • Autor
    Odp.
  • nastka21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Czeżć dziewczyny:) Ostatnio znalazłam w necie fajną stronkę:) Jeżli zastanawiacie się ile kalorii ma coż co zamierzacie włażnie zjeżć możecie na niej same to wytypować:) A jeżli źle trafiłyżcie to zaraz zobaczycie prawidłową (czasem przerażającą odpowiedź 😀 ).

    [usunięto_link]

    Sama tego używam od paru mięsięcy i przyznam, że bardzo mi to pomogło w diecie:)

    Hania1233
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Wiecie, że przy stosowaniu jakichkolwiek diet dodatkowo musicie jeszcze dbac by nie wyjalowic organizmu ;( mnie zalatwil zwykly chrom, dostalam anemii.. szkoda ze tak malo sie mowi o skutkach ubocznych. Teraz piję Floradix (zelazo i witaminki) i odchudzam sie ale tym razem z glową… to srodek dla osob odchudzajacych się, ktory uzupelnia niedobory tego co podczas odchudzania wyplukujecie z organizmu, naprawde trzeba na to uwazac, ja juz teraz jestem mądrzejsza po szkodzie, a objawy anemii naprawde niefajne

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ja w sumie nigdy nie stosowałam żadnych diet bo uważam, że jestem na tyle młoda, że nie powinnam, a za to mogę przyłożyć się bardziej do uprawiania sportu i prowadzenie aktywnego trybu życia i uważać na to co jem. Nie opychać się na noc i nie jeżć bardzo tłustych dań. Zdecydowanie bardziej wolę to od odchudzania się włażnie.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Pewnie sport jest najlepszym sposobem, żeby czuć się dobrze i nie przytyć, ale czasem się zdarzy, że dietka jest wskazana. Niestety nie wszyscy mają dobrą przemianę materii i sport też może nie pomóc;/

    bioevo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    zgadzam się, na dodatek nie ma jakiejż ogólnej diety dla wszystkich, tak naprawdę każdy powinien znaleźć swoją różnorodną dietę[/u]

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    E tam, tak naprawdę wystarczy mniej żreć 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Coż dla pań na diecie:)"

Przewiń na górę