• Autor
    Odp.
  • karrolinkkalove
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Mam 14 lat i kiedys mieszkalam na takim jednym super osiedlu gdzie mialam duzo znajomych … i byl tam tez chlopak 3 lata ode mnie starszy nazyal sie Pawel, teraz on ma 17. mialam z nim wiee fajnych przygod , on jest wogle zaje.isty taki jajcarz i niewiem czy to ma sens czy ja moge mu sie podobac on jest prawie dorosły … ostatnio sie przytulalismy na powitanie , zartowal ze mu jest potzrebna guma bo chce sie ze mna calowac , a wczoraj jak siedzialam zmoja kolezanka on cos do nas gada a my tylko przytakiwalysmy i powiedzial ze idzie bo jestesmy straszne nudziary ja sie strasznie tym przejalam i prosze dajcie mi jakies rady jak nie byc nudna??…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Hmmm, mając 14 lat zakochałam się w chłopaku 3 lata starszym i byłam z nim 7,5 miesiąca, więc sądzę, że się da. Chociaż 17-latek z dorosłożcią mało ma wspólnego:)
    Co robić żeby nie być nudziarą? Jak dla mnie to bycie soba, mnie tak nikt nie powiedział, więc może dlatego nie umiem Ci jakoż doradzić.
    Może warto z nim pogadać o czymż więcej niż np całowanie, imprezy, szkoła itd bo to dosyć charakterystyczne dla takiego wieku.

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Hehe i przede wszystkim nie przejmuj się tym aż tak – to znaczy tym co powiedział. Pewnie zażartował, a iżć musiał.. 😉

    zuzaz89
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    TO nie jest żaden problem, jeżeli uważasz tro za problem to nie miałaż jeszcze w życiu problemu:P

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    spokojnie
    nie mozesz zastanawiac sie nad kazda rzecza ktora powie facet. ludzie mowia czasem jak zawieje.
    jak sie chlopak produkowal, a wy tylko glowka na dol, glowka do gory to co mial powedziec? super sie z wami gada? 8)

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    skoro piszesz ze żwietnie Ci sie z nim rozmawia to mu pewnie tez
    i te „nudziary” były żartem
    17 lat.. w tym wieku chłopcy są jeszcze dziećmi
    chociaż nie wszyscy

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    skoro piszesz ze żwietnie Ci sie z nim rozmawia to mu pewnie tez
    i te „nudziary” były żartem
    17 lat.. w tym wieku chłopcy są jeszcze dziećmi
    chociaż nie wszyscy

    Divay ma rację…

    A co do 17latków – większożć… Oni dojrzewają do 25 roku życia. :]

    A nie pomyłka. Mężczyźni z dojrzewaniem zatrzymują się na 3 roku życia. Potem już tylko rosną. 😛

    AnnaMaria
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Aż się z rodziną skonsultowałam, bo moja Siostrzenica ma podobne „problemy”. PRzede wszystkim się nei przejmuj! (moja rada). Po drugie, Ania na przykład znalazła jakież fajne blogi trzech dziewczyn, które piszą na [usunięto_link] io teraz je czyta namiętnie, bo mówi, że bohaterki mają te same problemy co ona. Więc proponuję może też ten sposób. zobaczysz, że inne nastolatki też mają takie problemy jak Ty i na pewno uznasz, że to nie z Toba tylko jakimż niedojrzałym chłopcem jest źle!

    Kalinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ania na przykład znalazła jakież fajne blogi trzech dziewczyn, które piszą na [usunięto_link] io teraz je czyta namiętnie, bo mówi, że bohaterki mają te same problemy co ona.

    Hoho, zajrzałam, fajny blog. Podrzucę moim młodszym spokrewnionym, może przestaną tylko o Tokyo Hotel czytać:P

    A co do 17-latków. Duzo o chłopcach w tym wieku można powiedzieć, ale na pewno nie to, że są dorożli.

    AnnaMaria
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dokładnie, chłopcy do pewnego momentu są bardzo nieodpowiedzialni, ech, nie wiem, kiedy im się ten niedojrzały okres kończy. Pytanie, czy w ogóle się kończy?
    A co do stron, to jak robicie (tu zwracam się nei tylko do mam, ale też do starszych sióstr etc.). Sprawdzacie zawartożć stron, które czytają Wasi podopieczni, czy nie?
    Ja na przykład te blogi na*************** przejrzałam i musze poweidzieć, że są bardzo OK:).

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ania na przykład znalazła jakież fajne blogi trzech dziewczyn, które piszą na*************io teraz je czyta namiętnie, bo mówi, że bohaterki mają te same problemy co ona.

    Hoho, zajrzałam, fajny blog. Podrzucę moim młodszym spokrewnionym, może przestaną tylko o Tokyo Hotel czytać:P

    A co do 17-latków. Duzo o chłopcach w tym wieku można powiedzieć, ale na pewno nie to, że są dorożli.

    Faceci nigdy nie są dorożli 😛 może przez to wolniej sie starzeją 😀
    A blog lovetrap, tak fajny. Wlasnie cos o nim pisalam na forum.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    trochę luzu, jak powiedział nudziary, to pewnie musiał iżć do domu na kolacyjkę, tylko nie miał sie jak wyrwać 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy to ma sens?"

Przewiń na górę