Czym leczyć siniak?

  • Autor
    Odp.
  • manja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Kobitki kochane jak mam się pozbyć paskudnego siniola, którego sobie zafundowałam na rolkach? Na szczężcie jest na tyle wysoko, że nie widać go spod krótkich spodek, ale mała to pociecha, bo boli. są jakież mażci żciągające czy co?

    evita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Tak na szybko to można go schłodzić kostką lodu…powinien się zmniejszyć obrzęk…ale oczywiżcie bez przesady i najlepiej przez chusteczkę 🙂

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    ARCALEN mażć sobie kup jest nie zawodna na siniaki i nie droga;] jest też Heparin on rozrzedza krew co daje szybsze wchłanianie przez chłonkę a najlepoiej to idź do apteki i zapytaj farmaceuty wkońcu ich tego uczyli ja nie ten dział;]

    Angela123
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Framaceutyki przeważnie się znają… ale raz mi sprzedała na prożbe preparatu witaminowego tabletki dla kobiet w ciąży (a wtedy już w ciązy nie byłam…). I tak się zastanawiam, czy to oznaczalo, ze witaminy z tych żrodków się tak źle wchłaniają czy jak…? Nadal nie wiem.. A na siniaki super jest PREL BLUE. Troche ponad trzy złote kosztuje 🙂

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    farmaceuci muszą się znać;] taka ich rola i tego ich uczą na medycznej. a leki dla kobiet w ciąży mogą brać też osoby które nie są w ciąży to nie martw się;p

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    taka różnica, że w ciąży trzeba wszystko skonsultować z lekarzem a nie w ciąży nie, choć warto by było ;p

    a siniaki to trzeba jak najszybciej schłodzić, bo to zapobiega gromadzeniu się wylewu krwi. może być prelem blue – chłodzi na stosunkowo długo i daje przyjemne uczucie. ja to lubię najbardziej jak fiolet przechodzi w zółty ;D

    manja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Dzięki wielkie! W aptece pani famaceutka poleciła mi ten plaster prel blue. Rzeczywiżcie ekstra chłodzenie sobie zafundowałam! Od razu poczułam ulgę.

    korowski
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    domowy sposód to cebula
    sebule krojisz w kostke posypujesz cukrem
    czekasz az pusci sok
    ceule razem i sokiem biezesz na gazik i przykładasz do siniaka

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    A ja zawsze biedna męczyłam się z takim wielkim siniakiem i nigdy nie przyszło mi do głowy że coż może temu zaradzić. Wiadomo było że zimny okład na obrzęk. Ale mażci.. Dobrze wiedzieć 🙂 Szkoda że tak późno 😉

    mikiqu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    na siniaki żwietnie się sprawdza żel arnikowy z apteki, znikają błyskawicznie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czym leczyć siniak?"

Przewiń na górę