Depilacja laserowa Toruń

  • Autor
    Odp.
  • Kasjopejka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Witam,

    poszukuję kliniki urody najlepiej z Torunia, która wykona mi laserową depilację, Z góry dziękuję za wszelkie udzielone odpowiedzi.

    alizee
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Jak Toruń to na ul. Konstytucji 3 maja 14 masz EndoMed – Instytut Medycyny Estetycznej. Wiosną robiłam tam przedsezonową depilację okolic bikini laserem diodowym. Jak coś to służę szczegółami co i jak.

    Martuna 30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Sama też od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy zdecydować się na zabieg depilacji laserowej, z tym że w Skinlogica w Lesznie. Z tego co wiem, wykorzystywywany tam laser diodowy jest bardzo skuteczny i już po pierwszym zabiegu można zauważyć spory ubytek włosków. Obecnie nie wystawiamy nóg na działanie promieni słonecznych, więc to najlepsza pora, aby móc raz na zawsze zapomnieć o maszynce do golenia.

    Jadwiga Buch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    a to musi być Toruń ?? Ja mam trochę daleko to Torunia, moją klinika numer jeden jest MediArt clinic w poznaniu, depilowałam się tam laserowo i nie ma nic lepszego niż taka depilacja, od razu ulga 🙂

    JoannaM
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja polecam salon medicaskin w Toruniu na , dobre ceny, mega promocje. Bardzo indywidualne podejście. Ja wykonuję u nich depilacje bikini i jestem zachwycona. Zapalenie mieszków już po pierwszym zabiegu odeszło w zapomnienie. Laser medyczny.

    annaakolasinska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Polecam Epi Centrum w Olsztynie

    Cyra
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Polecam ten salon: estetiqo.pl, byłam u nich na serii zabiegów depilacji laserowej laserem diodowym – jakiś nowoczesny, z trzema głowicami, dokładniejszy i skuteczniejszy, tak mówią. I chyba tak jest, bo jeden zabieg nie trwał nawet pół godziny, a efekty były widoczne już po pierwszej wizycie (finalnie wizyt było 4).

    Niebieskookaa
    Participant
    • Tematów: 34
    • Odp.: 21
    • Stały bywalec

    Depilacja laserowa jest super. Polecam klinikę ESDERM z Wrocławia, miałam u nich zabieg i jestem zadowolona.

    Jola34
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jeżeli szukacie sprawdzonego salonu depilacji w Toruniu, to z czystym sumieniem mogę polecieć salon Laser Delux. Robiłam u nich pachy i bikini. Jestem zadowolona

    EwelinaK
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Korzystanie z możliwości jakie daje medycyna estetyczna to fakt. Widać to po statystykach popularności jakie znajdziemy w internecie. Nie ma się co dziwić bo pewnych problemów natury estetycznej nie rozwiążemy skutecznie tradycyjnymi metodami. Jednym z najlepszych przykładów jest owłosienie w miejscach gdzie musimy je notorycznie golić. Dzięki takim usługom jak depilacja laserowa – [usunięto_link] możemy rozwiązać ten problem na zawsze. Oczywiście ważna jest rozmowa wstępna w jednej z klinik by ustalić szczegóły i plan działania.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Depilacja laserowa Toruń"

Przewiń na górę