• Autor
    Odp.
  • Justyna_18
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Mam pytanie, czy któraż z Was ma może ten depilator?? Co o nim sadzicie, bo zastanawiam sie nad jego kupnem. Pozdrawiam 🙂 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    tez chcialam kupic sobie depilator. weszlam na google wpsialam rodzaj depilatora. w porownania wszystkich, ceny, komentarze dziewczyn ktore kupily.

    w kazdym jest jakas wada. te z nasadka mrozaca przeklinaja wszystkie.
    ogolnie braun dostal wiecej plusow niz philips

    tyle moge pomoc. google

    zabkak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    A ja tak dla odmiany polecam philipsa:)

    Od zawsze miałam brauna (nie pamiętam już numerów ale ten ostatni był z serii Silk Epil) i byłam zadowolona ale… są mało skuteczne. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że mają tak mało penset, że muszę przejeżdzać po kilka razy po jednym kawałeczku ciała, na którym mam jeden włosek… często kończyło się tak, że po depilatorze poprawiałam pensetą.

    Teraz kupiłam sobie depilator philipsa:
    [usunięto_link]

    Kupiłam go tylko dlatego bo mam uczulenie na już chyba prawie wszystko a Philips wyprodukował serię z dyskami ceramicznymi, które są bardzo delikatne i hipoalergiczne. Nie spodziewałam się niczego lepszego…. tymbardziej, że wzięłam najniższy z półki depilator wyposażony w dyzki ceramiczne a mimo to jestem zachwycona. Bardzo skuteczny, bardzo dokłądny a przy tym delikatny. Okropne podrażnienie po braunie schodziły mi po 2 dniach a teraz jak depiluję się wieczorem to rano nogi mam idealnie gładnie i bez zaczerwień:)

    Justyna_18
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Oooo to dziękuje za pomoc. To może jednak jeszcze sie wstrzymam z zakupem i pomyżle nad PHILIPSEM 😀

    zabkak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    no zastanów się jeszcze:)

    widziałam dzisiaj najnowszy depilator brauna- ma 40 par penset!!
    może jednak warto dać mu szanse:)

    Justyna_18
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Depilatory to żwietny wynalazek, ale boje sie bolu…już sama nie wiem… ❓ 🙄

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    kurcze ja tez tak zamierzam kupic ale najbardziej to przeraza mnie ten bol o ktorym tyle mowicie.pewnie jkaos go przezyje ale najwazniejsze by miec problem z glowy :):)tylko teraz pytanie jaki?pewnie philips lub braun :):)

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    no wlasnie dzis dostalam paczke i wnim byl braun 2170 masakra :):)ciesze sie ze wreszcie przyszedl ale balam sie tego pierwszego razu,ale wzielam gleboki oddech i mam juz za soba :):):)spodziewalam sie wiekszego bolu da sie wytrzymac ,tylko czemu on tak glosno chodzi?drazni mnie to?czy wszsytkie depilatory tak maja?chcialam by kolezanka sobie wydepilowala nogi a ona sie przestarszyla tego odglosu i niechciala bo sie bala.

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja tez sie włażnie zastanawiam nad kupnem, bo denerwuje mnie to golenie jednorazówkami czy innymi maseczkami i mysle ze taki jednorazwy wydatek byłby dobrym pomysłem, a do bólu pewnie bym jakoż przetrwała.

    sylwia262
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Który producent depilatorów jest lepszy ? Brauna czy philipsa ? bo chciałam sobie któryż z nich kupić, a zdania są podzielone ? PliSsSka odpiszcie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " DEPILATOR 2170 BRAUN"

Przewiń na górę