dziewczyna, smsy i nie wiem co robic:(

  • Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja wyznaje zasadę kawa na ławę. Tak miałam z moim facetem i jesteżmy razem prawie 5 lat. Jednak nie wszyscy maja takie podejżcie jak ja i tu już nie wiemco doradzić. Moim zdaniem powinieneż powiedziej jej o swoich uczuciach do niej.

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Mnie sie wydaje że jest jeszcze jedna mozliwożc, jeszcze jedno wytłumaczenie jej odpowiedzi że ” nie wszystko jest takie na jakie wygląda” Moze ona własnie czeka na takie sms na twoje towarzystwo s Moze to ze ma innego to tylko forma przeczekania ” do nastepnej okazji” troche nieładnie to brzmi ale chyba wiesz o co mi chodzi.
    Mamba ma racje i ja tez tak kiedys zrobilam. Napisz jej ze Ci na niej zalezy ze ci sie podoba itp…szczerze . A najlepiej nie pisz tylko jej powiedz. jej reakcja bedzie dla ciebie odpowiedzią.

    A to ze nie odpisuje na wszystkie sms moze wiele znaczyc. moze w danej chwili nie moc odpowiedziec albo moze piszesz tak ze ona nie wie co odpowiedziec. Wszystko zalezy od rodzaju pytan jakie zostają bez odpowiedzi z jej strony.

    eKostka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Albo lubi flirt albo jest uzaleznoona od sms bo takie rpzypadki znam tez!

    zdziska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Tak moj facet wysylal mi masę sms a jak mu nie odpowiadałam to się denerwował. Powoli powoli ograniczyl sie do 10 moze 15 dziennie ale ciezko bylo.

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Ja kiedys dziwiles sie ze ludzie wysylaja sms takc często, ale jak poznałem swoją ukochaną, to chciałem zasypywać ją co chwilę smsami.
    Na początku bylo to dziwne dla niej ale teraz odwzajemnia mi się:)))
    Smsujemy bardzo dużo.

    MrauWiolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    a moze „nie wszystko…” oznacza, ze ona kogos ma.. z kim w sumie nie jest szczesliwa.. na smsy odpowiada wtedy kiedy moze…

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Dla mnie jest dziwne ze nie chce sie spotykacc. Moja kobieta jak chce przemysleć coż mówi, daj mi pomyżleć moimi myżlami a nie naszymi wspólnymi, wtedy wiem ze mam jej dać wytchnienie przez 2 , 3 dni….

    kintia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    wiadomo, że poznając kogoż nowego, nie można bezpożrednio zaatakować go swoimi intencjami apropos związku itp…troszeczke to wszystko musi potrwać, ale Ty piszesz, że trwa to już długo,więc wykaż maksimum incjatywy i przedstaw jej swoje podejżcie do tematu, że jesteż bardzo zainteresowany tą znajomożcią nie tylko na poziomie koleżeństwa, ale i na poziomie związku…wiem, ze wymaga to odwagi, ale trwanie w martwym punkcie też nie pomoże…pozdro

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Tak ale ta odwaga wlasnie, ja czekam na stosowna chwile, widze ze moja ukochana staje sie coraz to bardziej gotowa i zaangazowana. Czasem jednak są takie chwile ze mam wrazenie ze mnie nienawidzi za to ze mnie pokochala…..
    A ja nie wieńczę chwał a boje się ze to się skończy…..ta bojaźn chyba wynika z wielkiej milosci do niej

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja myżlę, że ona sobie tak z Tobą gra, bo może jej się podobasz, ale ostateczny krok ma należeć do Ciebie.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    zabierz ja w mile, ciche miejsce, wez ja za reke i przytul do siebie.zobaczysz jak zareaguje, jeslli Cie nie odepchnie delikatnie probuj dalej, kobiety trzeba zdobywac, powodzenia 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dziewczyna, smsy i nie wiem co robic:("

Przewiń na górę