Facet do Towarzystwa dla ciebie(pomorze)

  • Autor
    Odp.
  • pan_do_towarzystwa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam gorąco wszystkie Panie !!!
    W czasach pogoni za pieniądzem wielkiej kariery często brakuje czasu na przyjemnożć? Prowadzisz tryb singelki? A może jesteż samotną kobietą w związku, który się stopniowo wypala? Masz już dożć samotnych dni, wieczorów, wyjazdów? Czujesz, że czegoż Ci brakuje? Chciała byż porozmawiać z kimż przy lampce wina?
    O ileż prostsza byłaby nasza egzystencja, gdyby partnerów można było kupić w supermarkecie. Wchodzimy i z odpowiedniej półki wybieramy kogoż o idealnym charakterze, zainteresowaniach, wieku, wzrożcie,(¦)
    Jednak, każda kobieta potrzebuje czasem męskiego towarzystwa, poczuć się adorowana, czuć pożądliwe męskie spojrzenie..
    Jestem tu włażnie dla Was 7 dni przez 24h dyspozycyjny… po to aby uporać się waszym oczekiwaniom, zapewnić Wam odpoczynek od codziennożci .

    O mnie
    Jestem eleganckim reprezentacyjnym 28 letnim mężczyzną o wysokiej kulturze osobistej, zadbany, wykształcony ,szarmancki. Doskonały rozmówca jak i słuchacz. W życiu wrażliwy, lubiący spontaniczne wypady, racjonalista. Posiadam nienaganne maniery i potrafię zachować się adekwatnie w każdej sytuacji .Uwielbiający podróżować oraz poznawać nowych ludzi.. Jestem zwolennikiem zdrowego stylu życia, pełnego ruchu i użmiechu. Moją pasją są nowe wyzwania oraz sport.
    Moje zainteresowania
    Sport: fitness, pływanie, samoobrona, siatkówka, taniec, jogging, tenis
    Czas wolny: bar/pub, imprezy, kino, kluby, koncerty, restauracja, sport, z przyjaciółmi, zacisze domowe
    Zainteresowania: czytanie, fotografia, sport
    Film: dokumentalne, dramat, historyczne, komedie, komedie romantyczne
    Muzyka: dance, jazz, klasyczna, latino, muzyka filmowa, pop, R`n`B, rap, reggae, relaksacyjna, techno
    Osobowożć: czuły, romantyczny, rozrywkowy, spontaniczny, rozważny, ugodowy

    Nie liczy sie dla mnie twój wiek czy status. Dla mnie ma znaczenie twoja satysfakcja z udanego spotkania
    Sama możesz zdecydować jak byż chciała spędzić czas ze mną. Lecz jeżli wolisz żebym ja p****ął pomysł z rozkoszą opracuje sukcesywnie nasze spotkanie. Jeżeli Twoje potrzeby są niezwykłe, bądź masz inne pragnienia uprzedź mnie wczeżniej abym odpowiednio się do tego przygotował.
    Potraktuję Cię jak prawdziwą kobietę – z szacunkiem, dając poczucie bezpieczeństwa, jakie powinien zapewnić każdy mężczyzna.

    Z mojej strony mogę zagwarantować:
    – kulturę,
    – dobre maniery,
    – 100% dyskrecję
    – Gwarantuje bezpieczeństwo w moim towarzystwie
    – higienę w pełnym tego słowa znaczeniu (tego samego oczekuje od Pani.)
    – miłą atmosferę oraz niezapomniane przeżycia.

    Jeżeli szukasz reprezentatywnej osoby na:
    – Imprezy (żlub, wesele, studniówkę, Sylwester, Andrzejki itp.)
    – Bankiety firmowe, szkolenia
    – wieczór we dwoje romantyczną kolację, przy winie i dobrym filmie
    – imprezy/wesela/bankiety, koncert, do opery, filharmonii lub wystawę
    – podróże/wyjazdy
    – inne formy spotkań możliwe do ustalenia indywidualnie.(rodzinne, z przyjaciółmi)
    – a może by tak¦¦
    Ze mną wszystko jest możliwe!
    Powiedz czego oczekujesz a z pewnożcią wspólnie to zrealizujemy 🙂
    kontakt gg: 48844277
    kom : 790468395

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Facet do Towarzystwa dla ciebie(pomorze)"

Przewiń na górę