Filmy na nowy rok

  • Autor
    Odp.
  • Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Co fajnego szykują nam kina na początku nowego roku?? Ktoż wie, poleca?

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ja czekam na „Hobbita” i „Nędzników”.

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Zwiastun Bejbi blues jest żwietny. [usunięto_link]
    Ta aktorka jest super, podobno odkrycie roku. wiecie ile ma lat?

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    nie wiem ile ma lat, ale już słyszałam, że w kolejnym filmie dostała rolę. Jestem ciekawa czym tak zachwyca, trzeba będzie jakoż sprawdzić.
    a w filmie ile ma lat??

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    W filmie 17, a naprawdę niecałe 20 😯 Jaka ona młodziutka! Tu jest dużo fotek, świetne stylizacje

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    No z tego co patrzyłam to też mi najbardziej ten Bejbi blues podpasował. Twórczyni galerianek, ale jakoż mam wrażenie, że ten film będzie dużo sensowniejszy. Ciekawe jak wyjdzie. No i ciekawa jestem jakie emocje wzbudzi wżród starszych widzów. 😛

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    z tym nowym filmem to taki prztyczek dla różnych celebrytek, które tak bardzo propagują posiadanie (celowo używam tego słowa) dziecka, niczym kolejny gadżet, z którym można występować na okładkach gazet. Nie myżlą jaki to może mieć wpływ na zwykłych ludzi.

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Też masz wrażenie, że kiedyż był pod pachą piesek a teraz bobas? Kilka fotek dla prasy a potem w ręce niańki 😉 i po „kłopocie”.

    W tym filmie też chyba dziecko jest zabawką, przynajmniej tak po zwiastunie można wnioskować…

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Czekam na „Kanadyjskie sukienki”- polski film z fajna obsada:) ale zaciekawiliscie mnie tym Bejbi Blusem- zajawka na you tube rewelacyjna. Zapowiada sie swietny film, lubie takie klimaty. Troche takie kino moralnego niepokoju.

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Ja czekam na film „Bejbi Blues”. To jest o 17-letniej Natalii, która urodziła dziecko. Ale to wcale nie była „wpadka”. Natalia ciążę zaplanowała, bo CHCIAŁA MIEĆ KOGOś DO KOCHANIA. Razem ze swoim chłopakiem Kubą próbują podołać obowiązkom rodziców, choć sami jeszcze na dobre nie dorożli. Niezła jazda, co?
    Na film czekam już d wieków… MTV swojego czasu organizowała castingi do tego filmu w calej Polsce. Ciekawa jestem jak zagrała dziewczyna, którą wybrali – szczerze jej zazdroszcze, ale pozytywnie 🙂

    Jak coż, to tu jest wszystko o filmie – [usunięto_link]

    LuBoot
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ja się wybieram na „Gambit jak ograć króla” na nowy rok 😀 Uwielbiam Collina Firtha i zapowiada się dobra polewka!

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja się wybieram na „Gambit jak ograć króla” na nowy rok 😀 Uwielbiam Collina Firtha i zapowiada się dobra polewka!

    LuBoot, mogę się przyłączyć :- ?

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ciekawa jestem jak zagrała dziewczyna, którą wybrali – szczerze jej zazdroszcze, ale pozytywnie 🙂

    Jak coż, to tu jest wszystko o filmie – [usunięto_link]

    no mówiliżmy już o tym, ze najwyraźniej dobrze skoro już ją wzięli do kolejnego filmu 😉
    Dzięki za facebooka – jest konkurs 😀

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    wzielam udzial w tym konkursie:) Fajny… czekam na wyniki do poniedzialku. Mysle, ze ten film wywola sporo kontrowersji nie rtylko wsrod starszej publicznosci!!:)

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    o to na pewno! ale moim zdaniem trzeba o takich sprawach dyskutować. Szczególnie, że to podobno inspirowane prawdziwą historią

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Filmy na nowy rok"

Przewiń na górę