Gdzie dostane iczy jeszcze są takie tabletki

  • Autor
    Odp.
  • asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Niestety zostały one wycofane z użytku ale możesz spróbować zamienników np Afibronu.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    I bardzo dobrze,że wycofali.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie jest żwietna ,a 12kg w 2miesiące to zbyt duża utrata masy i nie jest to tłuszcz ,a woda.Spowolni to też metabolizm co w konsekwencji prowadzi do większych skłonnożci do tycia w przyszłożci.

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja wybrałam Therm Line i jestem zadowolona. Brałam zawsze przed ćwiczeniami. Miałam dużo energii i szybciej spalałam mój tłuszczyk.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Ja przy tych tabletkach chudłam ok. 1 kg tygodniowo. W sumie w ciągu niecałych dwóch miesięcy zrzuciłam 7 kilo. Jestem z efektów bardzo zadowolona. Nie głodzę się, jem wszystko ale się nie objadam, nie jem w ogóle słodyczy i ćwiczę.

    konoppnicka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Cwiczenia kobiety a nie trucie sie swinstwem…

    DorotaKrawczyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zgadzam sie…

    toty123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziękuję za info…zawsze się przydaje…

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Przy tabletkach nie można schudnąć od tak sobie nie stosując żadnych ćwiczeń,aktywnożci fizycznej czy też diety. Nie dajmy się na to tak do końca nabrać.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie dostane iczy jeszcze są takie tabletki"

Przewiń na górę