gdzie kupić niespotykane w polcse zapachy ????

  • Autor
    Odp.
  • Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Mam do was pytanie, mam nadzieję, że pomożecie 🙂
    Może kojarzycie zapach COTY Vanilla musk – nie moge go nigdzie dostać. czy znacie namiary na jakąż stronę czy inny adres ? bardzo mi zależy…

    Czy Wy także macie problem z kupieniem jakis zapachów w Polsce ??
    Może cos wam zapadło w pamięć ale juz jest u nas niestety nieosiągalne….
    Pozdrawiam

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    na allegro masz ta wode toaletowa a poza tym google naszym przyjacielem 🙂

    umiemlatac
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    wpisz wybrany zapach w google moze wyskoczy ci jakis sklep internetowy

    rasputinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    wiesz co, dobry pomysł z guglowaniem, ze sprawdzaniem na allegro też. Możesz też sprawdzać na ceneo, ale tam nie wszystkie sklepy są. Ja kupuję dużo kosmetyków na esentia i jest tam też spory wybór perfumów. Kupowałam tam jedne – Bijan Nude, które w Polsce są prawie nieznane a w USA, skąd dostałam pierwsze opakowanie, są kultowe. Cieszę się, że pytasz o oryginalne perfumy a nie o podróbki, bo mnie strasznie wkurzają te tanie żmierdziochy duszące po autobusach:/

    Fanka35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Powinnaż spróbować uderzyć do dużych perfumerii, które znajdują się w centrach handlowych, tam bezproblemowo powinni dla Ciebie sprowadzić ten zapach. Ponadto pogrzeb też w Internecie. Są duże sieci sklepów internetowych z perfumami, obsługa tego typu miejsc powinna wiedzieć gdzie można je znaleźć:)A może nóż widelec i oni będą mieć w ofercie włażnie ten zapach.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Najlepiej przez internet, w końcu przez internet można kupić wszystko. Od wacików po samochód. Ja osobiżcie wszystkie perfumy i nie tylko kupuję na [usunięto_link] Mają duży wybór kosmetyków, dużo fajnych promocji. Kosmetyków tam do wyboru do koloru, od znanych nazwisk i znanych producentów po tych mniej znanych. Najlepiej sama sprawdź, czy na stronie kokai.pl znajdziesz to czego szukasz:)

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Wydaje mi sie,że można kupić w Polsce takie nietypowe zapachy,trzeba tylko dokładnie poszukać w internetowych drogeriach i napewno znajdziemy zapach którego szukamy.

    kris79
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Wydaje mi sie,że można kupić w Polsce takie nietypowe zapachy,trzeba tylko dokładnie poszukać w internetowych drogeriach i napewno znajdziemy zapach którego szukamy.

    W perfumerii [usunięto_link] można zamówić prawie każdy zapach w atrakcyjnej cenie, tylko że trzeba poczekać na dostawę.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Perfumerie są wyspecjalizowane w wybieraniu zapachów do swych sklepów, więc warto zapytać sprzedawcę, czy jest możliwożć zamówienia perfum na indywidualną prożbę. Radzę pytać w perfumeriach dobrze zaopatrzonych, ponieważ one nawiązują kontakty z wieloma dystrybutorami, co zwiększa prawdopodobieństwo, że dostaniemy nasz ulubiony zapach.

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja jestem tradycjonalistką, trzymam się (póki co) jednego zapachu, ale zamawiając we wspominanym kokai.pl czasem zdarza mi się przeglądać inne perfumy i przyznać muszę, ze takiego wyboru to ja nawet w sephorze czy douglasie nie widziałam…

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Wszystkie Douglasy czy inne perfumerie stacjonarne nie mają nawet startu do internetowych sklepów. Porządne sklepy mają prawie wszystkie produkty każdej możliwej marki, łącznie z nowożciami, które są dostępne tylko za granicą.

    kris79
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wiem, ze ciężko jest dostać w Polsce perfumy mało znanych marek. Ja swego czasu szukałem nietypowego zapachu, który mogłem kupić wyłącznie za pożrednictwem internetu. Wysłałem zapytanie do mojej ulubionej perfumerii [usunięto_link] o to czy mogliby mi sprowadzić taki zapach. Zgodzili się i gdzież po dwóch tygodniach miałem swój zapach.

    Tak więc trzeba dobrze poszukać, jak tu forumowicz wyżej napisał.

    Pozdrawiam

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Zgadza się,jeżeli chcemy bardzo wyszukanego zapachu to zawsze można się dogadac i z pewnożcia dana marka zostanie dla nas sprowadzona.

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Poszukaj na allegro, ja ostatnio znalazłam swoje perfumy u sprzedawcy perfumy-firmowe, więc możesz zaglądnąć, lub poszukaj w Google;))

    darknesrose
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Większożć perfumerii ma ubogą ofertę na stronach – prezentują przede wszystkim te popularne zapachy. Zazwyczaj dzwonię do perfumerii i szukałam zapachu indywidualnie. Ostatnio poszukiwałam zapachu Dior Poison Tendre. Oczywiżcie nigdzie go nie znalazłam, ale w perfumerii Piume.pl dostałam wyczerpującą informację o braku tych perfum na rynku. Tydzień później zadzwoniła do mnie pani z tego sklepu z informacja, że ten zapach znalazła u dostawcy z USA i czy będę zainteresowana. Oczywiżcie sprowadziła mi Pani te perfumy i jestem zadowolona. Także pytajcie w perfumeriach o możliwożć sprowadzenia danego zapachu, może Wam też się uda.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gdzie kupić niespotykane w polcse zapachy ????"

Przewiń na górę