Gdzie kupić ubranka dla dziecka

  • Autor
    Odp.
  • jadziajadwiga
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Szukam jakiegoś fajnego, godnego uwagi sklepu internetowego z odzieżą dla dzieci w wieku przedszkolnym, zależy mi głównie na ubrankach właśnie do przedszkola do zabawy w pomieszczeniu i na świeżym powietrzu. Znacie może coś interesującego?

    malgorzatakoziela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Wygląda na to, że LemonExploere będzie idealnym sklepem dla Ciebie 😀 Znajdziesz tam masę spodni dresowych, bluz, koszulek zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Sama kupiłam swoim chłopakom kilka par dresów do przedszkola, szaleją w nich, a z ubraniami nic się nie dzieje. Warto sprawdzić.

    agasamborka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Tak dokładnie, też słyszałam o Lemon Explore, ale nie miałam jeszcze okazji osobiście coś zamówić, moja koleżanka tylko kupowała jakieś spodenki i sweter dla synka i bardzo sobie chwaliła 😛 skoro został poruszony ten wątek to co reszta z Was uważa o tym sklepie? Warto kupować? 🙂

    suzanna.w
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Polecam zajrzeć do sklepu LemonExplore. Mają tam serio świetne ciuszki, w dodatku w atrakcyjnych cenach i bardzo dobrej jakości. Trochę mi zajęło zanim znalazłam odpowiedni sklep z rzeczami dla dzieci,a ten jest zdecydowanie najlepszy.

    gruszka91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Zdecydowanie najlepsze ubrania dla maluchów znajdziesz na lemonexplore.com, odkąd mi znajoma poleciła tą stronkę, to tylko u nich robię ciuchowe zakupy, koniecznie sprawdź 😀 Pozdrawiam!

    freedzia85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Widzę, że koleżanki mnie wyprzedziły 😀 Ja także śmiało mogę polecić Lemon explore, bardzo fajne rzeczy można u nich znaleźć, na pierwszy rzut oka widzać, że są solidnie zrobione i przy okazji kolorowe i modne.

    Aldona.s80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Bardzo fajne i porządne jakościowo znajdziesz na stronie Lemon explore, mają spory asortyment – jestem pewna, że znajdziesz tam coś odpowiedniego. 😀

    Mieciaa90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Lemon explore, mogę śmiało polecić, jeden z moich ostatnich odkryć sklepowych 😀 Przyznam, że uwielbiam kupować ciuszki dla dzieci, więc trochę tych sklepów z odzieżą dziecięcą już przerobiłam i ten jest z pewnością jednym z najlepszych. Super jakość, nowoczesny design i odpowiednie ceny.

    Natalia Niedziałka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    na allegro jest spory wybór

    franiapiskor
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Jedyne co mi przychodzi do głowy to Lemonexplore. Warto do nich zajrzeć, bo mają spory wybór ubrań na codzień, jak i kurtek i akcesoriów, no a poza tym ubrania są bardzo dobrej jakości i świetnie się sprawdzają podczas zabaw dzieci.

    roza91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja zdecydowanie rekomenduje Lemon explore 😀 U nich zawsze znajdują coś fajnego, mają duży wybór, dzieciom, jak i mi się zawsze podobają ubrania i praktycznie w ogóle się nie niszczą.

    porto
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Niedawno odkrylam ciekawy sklepik online escallante.pl bo stacjonarne to kazdy ma i tak u siebie. I np bambusowe pieluszki mozna dostac. Bardzo ciekawe ekologiczne rozwiazanie, a przy tym cenowo ok.

    michalina87
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A ja może nieoryginalnie, ale ciuszki najczęściej kupuję na allegro.

    amigdalina
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja lubię polskie ubranka Kaola-Kid. Są wygodne, bajecznie kolorowe i wykonane z naturalnych materiałów.

    milena.skoczylas@wprmedia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja polecam sklep myprincess.pl mają śliczne ubranka dla dziewczynek. Takie właśnie sukienki na każdą okazję.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie kupić ubranka dla dziecka"

Przewiń na górę