Gdzie spedze zajefajne wakacje?

  • Autor
    Odp.
  • malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    z nadmorskich miejscowowsci polecam: miedzyzdroje, ustke i wladyslawowo.. duzo sie dzieje duzo imprez ale sa tez miejsca zaciszne, dzikie. nie polecam kolobrzegu bo tam jak bylam wydawalomi sie ze są tam sami emeryci.. tragedia.. nie podobalo mie ise tam

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    ja polecam Wiselke na wyspie Wolin. W ogole wyspe Wolin bo tam procz plazy jest Piekny Park Narodowy.

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    widze ze ogolnie morze wygrywa jesli chodzi o miejscowki na wakcje.. dla mnie fgory istnieja zima.. narty , herbatka z rumem:) choc w tym roku wybierams ie wgory tez latem bomoj facet uwilebia chiodzic po szlakach wiec oprocz morza jeszce gory na jakis weekendzik.. polecam :wisle szczyrk 🙂

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    O nie no ja rowniez zdecydowanie preferuje gory, tu jednak Marietta pytala o cos gdzie bedzie plaza.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja chce do WLoch poraz 9 raz!!Poki co sie nie zanosi:(( 😥 Koeljne wakacje w chacie?Rewelacja:( Nie kazdy ma dobrze pomimo,staran w szkole,pracy etc. Wakacje sie naleza co niektorym HALoooo 👿 🙁

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja tez ostatnio szukałam w necie jakiegos fajnego miejsca ale w Polsce i zobaczcie co znalazłam [usunięto_link]
    bardzo mnie zaiekawiła ta stronka

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    polecam wloskie wyspy – sycylie i elbe, naprawde warto. mozna polezec, pozwiedzac, pojezdzic, i nie kosztuje to bardzo duzo:)

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Inowłódź, Kazimierz Dolny, Murzasichle

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Polska – Hel 🙂
    Zagranica – Cypr – przede wszystkim Kurion, miejsce zwlaszcza dla fanow kite`a, jezdze tam juz od jakiegos czasu. Jest tam wiele plaz na ktore nie docieraja turysci (a wlasciwie to żadni ludzie), gory z najpiekniejszymi widokami na cypr no i zabytki jeszcze ze starozytnosci =)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie spedze zajefajne wakacje?"

Przewiń na górę