gwalciciele – zwyrodnialcy czy ludzie spragnieni sexu?

  • Autor
    Odp.
  • dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    gwalciciele – zwyrodnialcy czy ludzie spragnieni sexu?

    mezczyznji szukajacy na sile przyjemnosci bo nie moga jej dostac? moze gwalt to odreagowanie stresu nagromadzonego, gleboka potrzeba silnych doznan?

    „Czlowiek czasem musi bo sie udusi” a sex… juz mlodzi chlopcy podobno go wszedzie widza, pytanie co robi z ich mozgami ten sex?

    gwlaciciele – ludzie chcacy darmowego sexu?

    gwalt – akt okrucienstwa dla kobiety?, pragnienie sexu? zrealizowanie bezposredniej potrzeby czlowieka i zamierzchlego insytnktu meskiego ktore we wspolczesnym swiecie nie ma prawa bytu, jak zdobycie wlasna sila, tu i teraz, to czego sie chce? chwilowoe poczucie sie kims silnym? majacym chwilowa wladze nad plcia kobieca?

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    dojrzaly ty raczej nie jestes

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ciekawy jestem czemu ci sluzy ten cel w zyciu aby skutecznie odciagac ludzi od chwilowego zamyslenia

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    To bądź łaskaw zatrzymać te chwilowe zamyżlenia w swoim łbie pustym jak czajnik poniemiecki a nie zażmiecać forum!

    Nie spotkasz się nigdzie z aprobatą tego,że gwałt jest niewinną formą darmowego spełnienia! Wygłaszanie podobnych opinii jest zresztą rzeczą naganną i niemoralną podobne jak debaty na temet rasizmu,żydów czy homoseksualistów z tą jedną różnicą,że we współczesnym żwiecie jest wciąż wielu ludzi nienawidzących czarnych,gejów i będących antysemitami ale podejrzewam,że niewielu jest czubów propagujących gwałty…

    I ciekawa jestem czy gdyby brutalnie zgwałcono bliską Ci osobę płci kobiecej (bo podejrzewam,że taka osoba jednak istnieje)-np matkę czy siostrę-to czy mówiłbyż „aaa…wielkie mi coż-mężczyźni za wszystko muszą płacić,nic za darmo to niech se był poużywał,należało jej się…”

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dla mnie propagowanie gwałtów to po prostu choroba psychiczna. Podejrzewam jednak, że „Samyk” i jego coraz to nowe mutacje to po prostu dobra prowokacja i ktoż pisząc te głupoty ma niezły ubaw

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    zasadniczy zajmji sie swoja sprawa i niewchodz mi w droge? jesli poszukujesz dobrych kontaktow z kobietami to nie rob tego szkodzac komus innemu powielajac wysnute stwierdzenia kobiet jak propagowanie gwaltu. Ze ona tak napisala a ty chcialbys sie z nia umowic to jestes rzecznikiem interesow kobiet? gdzie twoja prawdziwa twarz? chcesz zrobic ze mnie kogos kto przychodzi tu dla zabawy?

    ewelina88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Człowieku jak tak strasznie jesteż spragniony sexu idź na dziwki a nie rujnuj komuż życia, bo gwałt kobiecie i nie tylko kobiecie (bo zdarzają się gwałty na dzieciach- ale już tego nie chce komentować bo to inny szeroki temat).
    więc moja rada idź na dziwki zapłać jej a ona z miłą chęcią rozłoży Ci nogi. W ten prosty sposób i Ty będziesz zadowolony bo zrobiłeż to na co miałeż ochotę i ona bo zarobiła.

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    myslisz ze do gwaltow przyczyniaja sie i powodem adresji sa wlasnie takie osoby jak ty? osoby ktore swoim odzialywaniem psychicznym

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    O co chodzi z tym gwałtem na tym portalu. Na miejscu administratora sprawdziłabym te osoby, które wypisują takie bzdury. Według mnie one wprost namawiają do gwałtów. Coż to jest nie tak!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Accepted
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    gwalciciele – zwyrodnialcy czy ludzie spragnieni sexu?

    mezczyznji szukajacy na sile przyjemnosci bo nie moga jej dostac? moze gwalt to odreagowanie stresu nagromadzonego, gleboka potrzeba silnych doznan?

    „Czlowiek czasem musi bo sie udusi” a sex… juz mlodzi chlopcy podobno go wszedzie widza, pytanie co robi z ich mozgami ten sex?

    gwlaciciele – ludzie chcacy darmowego sexu?

    gwalt – akt okrucienstwa dla kobiety?, pragnienie sexu? zrealizowanie bezposredniej potrzeby czlowieka i zamierzchlego insytnktu meskiego ktore we wspolczesnym swiecie nie ma prawa bytu, jak zdobycie wlasna sila, tu i teraz, to czego sie chce? chwilowoe poczucie sie kims silnym? majacym chwilowa wladze nad plcia kobieca?

    Jesteż w całkowitym błędzie jak i kierunek rozważań.
    Gwałt jest rezultatem rozchwiania psychicznego i to bardzo silnego emocjonalnie.

    Nie chciałbym tu jak powyżej przechodzić obok problemu zniżając go do nieistniejącego i niewartego dyskusji. Nie chcę również tu atakowac autora tematu tylko podjąć dyskusję na ten temat.
    Nie mówie w o kwesti promocji czy nie poprostu w kwesti wyprostowania zbaczonego pojmowania tego zjawiska które niestety jest wżród Nas.

    Nie chodzi tu zupełnie o chęć darmowego seksu, problem bardzo mocno dotyczy bardzo niebezpiecznych zjawisk, jak
    – podniecenie wywoływane przez bezradnożć,
    – strach ofiar,
    – cierpienie,
    czy wręcz chęć zgnojenia danej osoby,
    – jej pewnożci siebie, użmiechu, pogody życia
    ale także:
    – nieumiejętnożć panowania nad sobą,
    – złe odbieranie intencji drógiej osoby (kobiety)
    – bardzo złe ocenianie kobiety która jest przedmiotem ataku,
    – nieumiejętnożć oceniania zdarzeń moralnych..

    Osoba która jest zdolna do tego ma też w pewnym stopniu zaburzenia emocjonalne, które prowadzić mogą do zanikania empati, moralnożci.

    Odpowiedzią na Twoje pytanie z tezą jest oderwanie się od tezy, bo to ludzie pozbawieni hamulca psychicznego, moralnego.

    Działa to na zasadzie podoba mi się to biorę, denerwuje to bije, wkurza to zabijam…

    Domyżlam się że jest to temat twoich fantazji erotycznych;) Nie martw się to tylko fantazje, przypuszczam, że nie jesteż zdolny do tych czynów, bo to o czym myżlisz jest kontrolowane, to się nazywa Fetysz:) Zaczniesz być niebezpieczny jak kobiety zaczniesz nazywać w nawiązaniu do najstarszego zawodu żwiata:)

    Gwałt bardzo mocno niszczy psychikę kobiet, tej traumy nie pozbędą się często do końca swoich dni, niektóre nie będą już zdolne do współżycia z mężczyzną, wychodzenie z tego stanu jest bardzo trudne. Kobieta przechodzi niesamowite katusze psychiczne im młodsza o mniejszym dożwiadczeniu erotycznym tym gorzej, ale włażciwie nie ma regóły. Gwałt najczężciej wiąże się z wymuszaniem więc czężć kobiet się broni w zły sposób, narażając się na dodatkowe obrażania cielesne. Taka rada, uszczypnięcie w udo od strony pachwiny wywołuje bardzo silny chwilowy ból i co za tym idzie spadek podniecenia napastnika. W bliskim kontakcie silne kopnięcie kolanem w krocze da wam pare minut na ucieczkę, dla tych co noszą szpilki, wbicie w stope napastnika… jak jest więcej niż jeden napastnik i nie znacie sztuk walki, samoobrony to uciekajcie albo krzyczcie, obrona musi być wtedy dużo bardziej brutalna, bo musi zapewnić zmniejszanie ilożci napastników, wyższa szkoła jazdy…

    Najgorsze jest to, że nie ma na gwałt lekarstwa, chyba najlepsze to niestety kastracja i zastosowanie silnych psychotropów. Przynajmniej ja nie słyszałem.

    Terapia psychologiczna klasyczna czyli kozetka rozmowa, mija się z celem, gdyz tych emocji tak nie da się wyprostować podobnie jak pedofili i podobnych niebezpiecznych społecznie zjawisk.

    Pozdrawiam, Accepted

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    gwalt bardzo mocno niszczy psychike kobiety ale biorac pod uwage ze kobiete bardzo latwo urazic np niekupujac jej kwiatow na Dzien Kobiet to problemem dla mezczyzny jest wysokie ego kobiet ktore najzwyczajniej wykladaja listy wymagan mezczyznom i chca byc wielbione piekne i podziwiane, to powoduje liczne frustracje mezczyzn i nie ma mowy o milosci do gatunku kobiecego przez co tez brakuje mozliwosci zdobycia sexu co wzmacnia podniecenie[usunięto_link] wrote:

    – podniecenie wywoływane przez bezradnożć,

    , wiec gwalty to nie wina mezczyzn, bo jesli ktos dokucza to naturalnymi reakcjami sa podniesiony glos, agresja no i najstraszniejsze czyny. wiec

    kate1310
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Gwałcicieli powinno się kastrować! Takie jest moje skromne zdanie.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Gwałcicieli powinno się kastrować! Takie jest moje skromne zdanie.

    a jakies szczatkowe rozwazania, zamyslenia w swoim mozgu masz, czy zupelna pustka ktora prowokujesz do gwaltu a nawet agresji a to juz cos o wiele powazniejszego niz gwalt, odcielo ci mowe czy jednak masz cos do dodania?

    Accepted
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    do gwałtu nie musi kobieta niczym prowokować, niczym!, to zdażenie nagłe, jedyne co jest to to że jakakolwiek kobieta jest w złym miejscu i czasie…
    Z tymi kwiatkami to niezłe, tylko co ma piernik do wiatraka, nie chodzi o obrazę kobiety, o jej stan emocjonalny, to nie ma większego znaczenia, bo wystarczy że idzie do sklepu, na autobus, wraca z uczelni, z dyskoteki, itp. Nie ma w tym nic prowokacyjnego, poza tym, że jest kobietą…
    Innymi słowy gwałt wywołuje zabużenie psycho-fizyczne danego faceta, ale nie tylko, bo gwałtu dokonują też kobiety, co jest dużo mniej znane. Więc jeżli chodzi o tego typu zabużenia to są one i u mężczyzn i u kobiet, oczywiżcie nie są to podobne brutalnożcią zjawiska, ale są…
    Pozdro, Michał

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    mysle ze duzo nierozumiesz. Wyjasnie ci tylko patrzac na twoje pierwsze zdanie, mezczyzni gwalca kobiety wlasnie paradoksalnie najczesciej te co nie prowokuja i sa zwyczajnymi szarymi myszkami, z powodu tego ze sa zaszczuci przez te prowokujce kobiety a musza cos zrobic z napieciem za ktorego odpowiadaja tylko i wylacznie kobiety wysylajac sygnaly sexualne mezczyznom kazdego dnia, jednak mezczyzni nie gwalca wlasnie tych kobiet bo sa to silne istoty pewne siebie bedace czesto pod ochrona innych osobnikow

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gwalciciele – zwyrodnialcy czy ludzie spragnieni sexu?"

Przewiń na górę