Inneov cellulit – który wybrać: w tabletkach czy saszetkach?

  • Autor
    Odp.
  • somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    stosowałyżcie kiedyż Inneov cellulit w saszetkach lub tabletkach? który się u was lepiej sprawdził?jak długo trwała kuracja?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja używałam w saszetkach .Ja osobiscie moge polecic,mnie pomógł i to juz po 1-szym opakowaniu mogłam zauważyc efekty w postaci wygładzonej skóry na udach i miejscach gdzie wystepował cellulit.

    mamuska84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    No ja cellulitu nie mam ale moja kuzynka ma i walczyła z tym różnymi kremami maseczkami i nic a teraz 3 razy w tygodniu smaruje się fusami z kawy zaparzonej i jest bardzo zadowolona , tanie i skuteczne 🙂

    lid-ka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja jakoż w zeszłym roku stosowałam ten Inneov do picia w truskawkowych saszetkach – faktycznie zadziałał żwietnie, bo jeszcze do tego zapisałam się na basen i nie jadłam kolacji. teraz na wiosnę natomiast zaczęłam kurację tabletkami – dla zaganianych ludzi na pewno są wygodniejsze do stosowania, a skutecznożć mają zbliżoną do saszetek.

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    no dobra, kupiłam Inneov w tabletkach i od jutra zaczynam dietę! liczę na spektakularne efekty!

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    a no włażnie… dla zabieganych… czyli jednak tabletki… bo nie wiem czy znajdę czas na popijanie tego cudu 😉

    martynka23_22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    a co to takiego jest???
    ja to ostatnio zakupiłam heratki antycellulitowe i powiem wam ze sa pyszne w smaku i w ogole..mam nadzieje ze przyniosą efekty 😆

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    no ja też popijam od czasu do czasu herbatki i też kilka mi smakuje 😀 ale nie wiem, czy są aż takim rewelacyjnym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów 😉 w sumie niektóre poprawiają „przemianę materii” 😉
    a inneov cellulit (ze strony apteki mające go w ofercie):

    …walczy z nierównożciami skóry. Wapń i wyciąg z zielonej herbaty wspomaga odblokowanie złogów oraz drenaż w głębi. Morska glukozamina i wyciąg z kory sosny nadmorskiej wspomaga wzmacnianie od wewnątrz włókien napinających skórę. Opracowany we współpracy z działem badań zaawansowanych Nestle w dziedzinie żywienia oraz L’oreal w dziedzinie dermatologii.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ja jakoż w zeszłym roku stosowałam ten Inneov do picia w truskawkowych saszetkach – faktycznie zadziałał żwietnie, bo jeszcze do tego zapisałam się na basen i nie jadłam kolacji. teraz na wiosnę natomiast zaczęłam kurację tabletkami – dla zaganianych ludzi na pewno są wygodniejsze do stosowania, a skutecznożć mają zbliżoną do saszetek.

    mozesz napisac po jakim czasie wrocil ci cellulit po stosowaniu saszetek? bo z tego co rozumiem znowu kupilas inneov – czyli efekt nie jest po tym trwaly tak? boje sie troche ze po kuracji chwile skora bedzie fajna a potem wszystko wroci z podwojona sila (zreszta juz o tym pisalam w innym watku). no ale widze ze ty pewnie masz jakas wiedze na ten temat to ciebie spytam. aha – no i jak dlugo stosowalas? wystarczy jedno opakowanie jak sie nie ma zbyt duzego cellulitu?

    martynka23_22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ostatnio rozmawialam z dietetykiem ktory powiedzial ze cellulit tak naprawde bardzo trudno jest usunac!!najlepsze na usuniecie jest jednak cwiczenie, cwiczenie i jeszcze raz cwiczenie,potem jakies wspomagacze..typu wlasnie herbatki , ktore akurat ja pije, bo jak mowilam weszla nowosc vitax-u..i jak na razie jestem zadowolona,bo cellulit nie zniknal caly,ale troche na pewno!!a juz na pewno nie powstaje nowy!! 😀

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    no to jest bardzo dobre pytanie afro 🙂 też jestem ciekawa czy to wraca… choć nie zmienia to faktu że zacznę łykać…

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    oj kochana bedziemy musialy przekonac sie na wlasnej skorze jak to jest z tym powrotem. bo moze sie okazac ze w lipcu bedziemy miec super gladziutkie uda a we wrzesniu porosniete bruzdami jak nigdy wczesniej:P

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Oj kochane, mam nadzieje ze jednak nie wraca bo odkad stosuje Inneov moja skóra zapomina o istnieniu cellulitu 😉

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    powiem Wam, że stosuję ten Inneov cellulit od prawie miesiąca, a faktycznie widzę już na udach i pupie poprawę – skóra zrobiła się gładsza, a cellulitowe grudki zaczynają zanikać.super produkt!

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    ogolnie to jak bym miala drugi raz kupowac to ten w tabletkach, bo w saszetkach jest mega niesmaczne

    stosowalam 2 tygodnie… i hmmm… jakos tam nie widze zeby sprawil cuda. ale drugiego raczej nie kupie. szkoda kasy. wole sobie kupic nowy karnet na fitnes;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Inneov cellulit – który wybrać: w tabletkach czy saszetkach?"

Przewiń na górę