Jak kobieta odbiera bycie suczką? Proszę o radę

  • Autor
    Odp.
  • JejCczar
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Drogie Panie,

    mam pytanie, otóż, moją fanaberią jest, aby kobieta była uległa. Bycie suczką odbierane jest pejoratywnie, ale zależy mi na tym, aby odgrywała rolę.
    Bardzo ją szanuję i kocham, jest otwarta na nowości, ale ma problem ze smyczą, żeby nie było, że jestem wyuzdanym palantem. Ale potrzebuję trochę pikanterii.

    Jak byście odebrały taką propozycję? I Zaznaczam, jestem kulturalnym człowiekiem, na imprezach, w towarzystwie traktuję ją jak królową, ale w sypialni, chcę, aby była uległa.

    Jak porozmawiać z nią o tym, bo rady typu: idź na dziwki mnie nie interesują.

    Będę wdzięczny za każdą merytoryczną podpowiedź

     

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Kiedyś takie określenie mnie przerażało, bo wydawało mi się, że facet traktuje jak d****ę. Ale z wiekiem zaczynały mnie kręcić nowości. Mój mąż niby otwarty na nie, ale zawsze zachowawczy, pytał czy mam ochotę na seks, a ja miałam chęć na to, żeby mnie szybko wziął bez pytania…
    Nie udało się, uważał, że powinnam się szanować. Tylko ku…. co ma jedno wspólnego z drugim. Poznałam silnego faceta, który brał mnie wtedy kiedy miał na to ochotę, oczywiście to też nie tak, że na siłe. Ale jak mi wysłał pikantnego smsa, albo jak zadzwonił jak wracał do domu i  podjęłam temat to mnie tak rozbudził, ze o niczym innym nie myślałam tylko o tym, żeby mnie zerżnął.

    To trwa 5 lat, i ani razu przez myśl mi nie przeszło, żebym pomyślała o innym. To fascynujące być dla kogoś tak oddanym w seksie, jak i życiu.

    Ważne, żeby wczuć się w rolę. Uwielbiam go za to, że był taki od początku, silny, męski, a jednocześnie dbający o mnie.

     

     

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak kobieta odbiera bycie suczką? Proszę o radę"

Przewiń na górę