Jak mam powiedzieć narzeczonemu żeby mi przelał pieniądze?

  • Autor
    Odp.
  • cartOOnNetweRk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Otóż to….
    😕
    Zawsze mi powtarza że jeżli chce to mi da. Żebym tylko powiedziała.
    Chce mnie utrzymywać, chce płacić za moją szkołe…. Choć nie jesteżmy małżeństwem, i dla mnie to takie hmm…. jakbym miała sponsora. Po prostu nie potrafię go o to poprosić czy powiedzieć żeby dał….
    Teraz znalazłam się w niezbyt dobrej sytuacji materialnej, i skorzystałabym z jego pomocy, ale nie wiem jak to zrobić ;-/
    Wiem że w każdej chwili mogę mu to powiedzieć i na pewno by mi pomógł, ale coż mi nie pozwala no….
    Jak mam mu to powiedzieć??
    Czuję że strasznie głupio mi będzie to mówić 🙁
    Choć i tak nie w realu(tylko przez telefon, GG no albo Skype’a), bo jest za granicą….

    miszmasz
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Hm, możesz spróbować nawiązać do tego, że nie masz pieniędzy i może sam zaproponuje, że mógłby Ci przelać. Tyle, że oni są czasem niedomyżlni, a Ciebie może zniechęcić, że sam nie zaproponował.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    a to na pewno narzeczony?:)bo z ja z moim nie mialam jakos takich problemow. Sprawy finansowe byly omowione, mamy wspolna kieszen, i nigy nie czulam skrepowania przy rozmowach o kasie. Bo to przeciez narzeczony – najblizsza osoba, ktora niedlugo bedzie twoim mezem.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Szczerożć w związku jest ważna,wiec po prostu porozmawiać szczerze z tym swoim mężczyzną.On ci teraz pomoże a kiedyż może być sytuacja odwrotna:)Życzę wyjżcia z kłopotów jak najszybciej:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak mam powiedzieć narzeczonemu żeby mi przelał pieniądze?"

Przewiń na górę