Jak mam się wymalowac .??

  • Autor
    Odp.
  • abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    W tym wieku – nie malowac sie wcale.

    ada212
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jeżeli rzeczywiżcie musisz już się malować to rób to delikatnie i precyzyjnie stosując w ciepłym tonie brązy oraz złoto – na oczy. Często brunetkom pasuje też żywy róż, jeżli włażnie mają ciemną oprawę oka i dobrze czują się w tym kolorze, natomiast dobrze on współgra z czarnym akcentem w postaci eyelinera czego w Twoim przypadku jednak bym unikała.
    Najlepszym rozwiązaniem byłoby niewątpliwie zastosowanie rozżwietlających złotych cieni, czy jasnych brązów z delikatną naturalnie różową pomadką pokrytą przezroczystym błyszczykiem.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    A ja bym włażnie malowała oczy eyelinerem. Sama mam ciemną oprawę oczu i ciemnobrązowe oczy i maluję sobie kreski eyelinerem i tuszuję rzęsy i często jest to jedyny mój makijaż. Jeżli chodzi o cienie do powiek to na pewno będzie Ci dobrze w kolorze złotym (sam brąz nie będzie bardzo widoczny na Twoich powiekach, bo masz brązowe oczy), jakież jasne perłowe, rozżwietlające cienie, róże (niekoniecznie takie jaskrawe, tylko pastelowe odcienie różu). Myżlę, że równie ładnie byłoby Ci w turkusowym kolorze. Możesz kupić sobie turkusową kredkę do oczu i malować jedynie delikatne kreski na górnej powiece 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak mam się wymalowac .??"

Przewiń na górę