Jak motywować się do pracy?

  • Autor
    Odp.
  • fiGi
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja sama mam problemy z motywacją. Kilka dni mam ochotę do znalezienia dobrej pracy, a następnie moje skrzydła opadają. Postanowiłam wziąć udział w konferencji [usunięto_link] dotyczącej motywacji. Myżlę, że mi to pomoże.

    katrine1
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Nie wiedziałam,że taka internetowa motywacja istnieje:) Podoba mi się:) Na pewno skorzystam,gdyż ostatnio coraz trudniej podjąć mi jakiekolwiek kroki w napisaniu mojej pracy magisterskiej;/ Dlatego pomoc każda jest u mnie wskazana.

    Lutyka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Od kilku lat stosuję sprawdzoną metodę. Mianowicie, gdy trudno jest mi się za coż zabrać, to siadam wygodnie i wyobrażam sobie co zyskam, gdy wykonam daną czynnożć. Im moje wyobrażenia są bardziej plastyczne, tym lepiej. Po takim „seansie”, który zwykle trwa około 5 minut, nie mam żadnego problemu z motywacją 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @Kasieńkaka wrote:

    Kochane, macie jakież swoje sposoby na to, by bardziej motywować sie do pracy? Ja lubię swoją pracę, jestem z niej naprawdę zadowolona, ale czasem dopada mnie taka niechęć i stagnacja, że nie potrafię wykrzesać z siebie nic więcej ponad to, co konieczne. Jak radzić sobie z takim stanem? Chciałabym wykonywać powierzone mi zadania jak najlepiej i mieć z tego prawdziwą satysfakcję ale nie zawsze mi to wychodzi.

    wiesz, Kasieńkaka, ostatnio, to najlepszym motywem jest kasa…
    a jak jeszcze Ci to sprawia przyjemnożć… kurde… co Ty więcej chcesz?! 👿

    nie drażnisz się czasem z ludem tutaj?! 😈

    ps. bywają tacy, którzy w ogóle nie mogą niczego złapać, do ch… :wrrr:

    facella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Najlepszą motywacją jest odpoczynek po wykonanej czynnożci 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Najlepszą motywacją jest odpoczynek po wykonanej czynnożci 🙂

    nie tych w depresji 👿

    jak ktoż nie może pracować, jak ma odpoczywać po pracy? 😯

    ps. ja usiłuję zmienić po prostu rząd :ok:

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ja ustanawiam sobie krótkie cele, np. jak z pisaniem tej pracy – nie od razu całą, ale np. dziż 5 stron, a jutro kolejne 5. Gdy mam coż do zrobienia, spisuję na karteczce plan – co mam zrobić i w jakich godzinach i wtedy nic innego mnie nie obchodiz.

    amelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    wyobrażam sobie co zyskam, gdy wykonam daną czynnożć.

    Dokładnie, robię identycznie, lecz niestety nie od paru lat lecz od stosunkowo niedawna. Chociaż czasem mam tak, że myżląc o potencjalnych zyskach stwierdzam, że nie są one szczególnie wielkie i wtedy w ogóle olewam to co miałam zrobić 😛 Więc trzeba ostrożnie z tą metodą.

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Udało ci się doprowadzić to wzywanie do końca? są jakież efekty? 🙂 Ciekawy patent swoją drogą

    Aggape
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Włażnie, daj znać. Ja sama korzystałam, można też ustawić jako aplikację w komórce. Co w sumie jest jeszcze lepsze 🙂

    lekromaniak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    sam nie wiem jak ;/ mocna kawa, zwalenie konia i jazda 😀

    ttelimena
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ciekawe…..

    honoratka971
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    bardzooooooo

    Fasolowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Nic według mnie tak nie motywuje do działania jako ostre wkurzenie. Wtedy chce się wszystko zrobić żeby zmienić istniejącą sytuację. Ale z drugiej strony może być to oznaką impulsywnożci i w takich chwilach podejmuje się najgorsze decyzje.

    marolakozu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Wykonywanie ćwiczeń na witalnożć jest chyba najlepszym narzędziem, które może nas motywować. Ja dodatkowo lubię obejrzeć kilka filmów motywacyjnych na początku dnia. Naprawdę działa.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak motywować się do pracy?"

Przewiń na górę