jak pomóc chłopakowi???

  • Autor
    Odp.
  • nielegalna1986
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    witam serdecznie 🙂 mój chłopak jest uczulony na sierżć zwierząt (kot,królik i inne zwierzątka futerkowe) i często jak do mnie przyjeżdża-chociaz zawsze wynoszę mojego królika do innego pokoju- zaczyna po jakimż czasie kaszleć jak szalony i się dusić 😡 ma niby jakież tabletki czy coż tam,ale czy istnieją sposoby na to,żeby na dłuższy czas temu zapobiec? 😡 z góry dziękuję wszystkim za pomoc BUZIACZKI 😉

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Tabletki i lekarz to raz. Ale może powinnaż dokładnie odkurzyć pokój i wczeżniej przewietrzyć go.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    I może przenież tego króliczka do innego pomieszczenia już na stałe

    nielegalna1986
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    pokój za każdym razem wietrzę, ale zastanawiam się,czy są może jakież TRWAŁE sposoby na wyeliminowanie takiej alergi?bo kompletnie się na tym nie znam 🙂
    a może znacie jakież konkretne nazwy czegoż do nabycia w aptece do inhalacji czy cuż?

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    dobrze dzialaja inhalatory takie jak na astme + wszystkie ww sposoby. sa takze zastrzyki odczulajace

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    ale wszelkie tabletki na alergie dzialaja od warunkiem ze nie przebywa sie w poblizu zwierzat
    Wiec moze przenies krolik na stale z pokoju -a w nim musisz generalnie posprzatac-bo siersc unosi sie w powietrzu

    lelevell
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    no króliczka warto by przenieżć, a chłopakowi powiedzieć że może swojej dolegliwożci sie pozbyć. chcesz wiedzieć jak. napisz do mnie

    Stephanie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Jeżeli chodzi o trwałe metody, to najlepiej pójżć do lekarza rodzinnego po skierowanie do refundowanego alergologa(albo pójżć prywatnie), powtórzyć dokładnie testy i zaplanować ew. odczulanie. Nie jest w 100% podobno skuteczne, ale przy ciężkich objawach uczuleniowych pomaga – moja kuzynka 16 letnia przeszła to niedawno(tzn niedawno skonczyla cykl odczulajacy) i przestala miec dusznosci, a u niej była to makabra – jest uczulona na roztocza kurzu i wystarczylo, ze sie robilo porzadki, a ona juz zaczynala sie dusic

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Przewietrzenie nic nie da, sierżć i te uczulogenne interesy są wszędzie. Jedyne wyjżcie to przerobienie królika na pasztet , wymiana łóżka, kilkakrotne wypranie zasłon, firan, narzut, dywanu, odmalowanie itd..
    niestety, taka prawda.. wiem coż o tym bo sama cierpię z tego powodu..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak pomóc chłopakowi???"

Przewiń na górę