Jak zmobilizować się do odchudzania?

  • Autor
    Odp.
  • Moonwalk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witajcie,
    czy znacie jakież sposoby na to, aby dieta trwałaby dłużej niż tydzień? Staram się robić wszystko, prowadzę nawet coż typu ”dziennik odchudzania” , wymyżlam, dwoje się i troję, aby wytrwać, a tu nic 🙁
    Co robić, kiedy mama kupuje codziennie słodycze i kiedy wracam ze szkoły to pierwsze co robię to sięgam po słodycze i zjadam wszystko, a zawsze dożć dużo tego..np. jakaż czekolada itp. 🙁

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Albo czegoż chcesz ,albo nie.Jeżli wolisz słodycze to efekt oczywisty jeżli wolisz być szczupła to ich nie jedz.Pierwsze co to powiedz mamie by ich nie kupowała i tyle,bo nie masz na nie ochoty.Życie to wybory i czas najwyższy się ich uczyć,bo całe życie tak wygląda.Ludzie nie lubią jak się im coż każę więc może czas najwyższy samemu zdecydować o swoich priorytetach.Dieta nie wyklucza czasami słodkożci ,a tylko ich umiar.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    15latece takie rzeczy radzisz?

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    A w czym 15latka różni się od innych? W takich klinikach jak Vimed ustala się diety nie tylko stricte odchudzające, ale po prostu diety jako racjonalny sposób odżywiania się i coż co nie będzie zatruwać naszego organizmu więc jednoczeżnie nie będziemy tyć. Uwierz, że niestety wiele osób w młodym wieku, i o zgrozo wiele dzieci ma problemy z nadwagą (!!), co prowadzi w wieku późniejszym do wielu chorób. Zobacz sobie tutaj: [usunięto_link] jest cały dział diety u nich pożwięcony najmłodszym. I to nie oznacza wcale rezygnacji z jedzenia, bo młody człowiek musi dostarczać do organizmu pewne niezbędne składniki pokarmowe, ale o dietę zdrową i odpowiednia zbilansowaną.
    Za Hipokratesem powtórzę: – To samo mięso podane chorej osobie z gorączką oraz zdrowej osobie “ umocni zdrową osobę, a pogorszy stan tej chorej. Z tego jasno wynika, że ten sam pokarm nie może służyć wielu osobom o różnym stanie zdrowia. Dlatego warto się zbadać i ustalić odpowiednią dietą, dostosowaną do Twojego organizmu. Za granicą jest to bardzo popularne, tylko my w Polsce nie przykładamy ani trochę uwagi do tego co jemy.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    A jak myżlisz czym?Zamiast latać po klinikach wystarczy ,że wyluzuje trochę ze słodkożciami ,doda trochę pełnoziarnistych produktów itp.Nic jej nie da żadna dieta układana dla fenotypu skoro nie umie powstrzymać się przed słodkim.,Polska akurat nie wypada tak źle jak Ci się zdaje,a Ty o jakich państwach mówisz?W co mam uwierzyć czy ja gdzież napisałem ,że uważam inaczej?Na co dzień widzę i spotykam takie osoby.Nie trzeba latać po klinikach i wydawać pieniądze by ułożyć odpowiedni sposób żywienia.Zbadać to się może gdziekolwiek.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Eeejjj, rozmawiasz z super-poważnym super-mądrym super-konsultantem, który nie przyzna Ci racjii, że każdy myżlący człowiek powylicza sobie co trzeba i ułoży dobrą dietę bo w jego przekoaniu tylko on jets w stanie toz robić:D

    czy oni naprawdę zarabiają na naiwnożći ludzi? czy jest ktoż kto płaci za takie fachowe porady? 🙄

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Sam studiuje w tym kierunku ,ale za takie porady w życiu bym grosza nie wziął 🙂

    asiunia23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Najlepsza mobilizacja to stanięcie nagolaska przed lustrem 😆 a potem płacz i chęć zmiany!!!

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    wiecie co ja wam powiem ze u mnie kiedy przyszla na swiat moja corka stwierdzilam ze skoro ja mam na sobie kilogramow w pip a przy okazji jestem swiadoma tego ze slodycze czipsy i inne tego typu smieci tak naprawde nie sa nikomu do niczego potrzebne nie dawalam mojemu dziecku niczego takiego przez pierwszych piec lat cora moja nie znala slodyczy pozniej no coz kolezanki dzieci w szkolach itp no i laska zna pojecie czips slodycze itd ale mimo wszystko nie kupujemy tego poprostu tylko naprawde czasami….plus moje dziecko nie lubi ziemniakow ani frytek ani chleba i wiecie co kiedys zlapalam sie na tym ze podaje jej miesko suroweczke ziemniaczki i mowie no chociaz dwa zjedz malutkie, a za chwile stuknelam sie w glowe, stara a durna- po cholere wtlaczac ziemniaki razem z miesem skoro salatka jej wystarczya tak menue mojej cory to mieso plus warzywko na kolacje np dwa plastry szynki z wingronem itd nie ma po co wtlaczac bezsensownych nawykow zywieniowych poto by pozniej ich sie oduczac i to jest niestety tez wielki problem naszego spoleczenstwa jak jest schabowy to musza byc ziemniaki polane sosem lub tluszcem i saltka mizeria na smietanie oj

    ramonaK
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    To trochę ciężki sposób. Wydaje mi się,że jeżli ktoż chce się zmobilizować to powinien znaleźć sobie taka aktywnożć fizyczną, która będzie mu sprawiała najwięcej radożci. To mogą być na przykład skoki na trampolinie [usunięto_link] dzięki temu można polączyć przyjemne z pożytecznym. Jeżli chodzi o jedzenie to wystarczy po prostu jeżć często i mało

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja bardzo bym chciała w końcu zacząć się odchudzać. Wiem dużo o odchudzanie, ale… Gdybym miała więcej pieniędzy to mogłabym jeżć moje ukochane ważywa. Ale taka specjalna dieta dużo kosztuje…
    Czytałam gdzież, że sposobem na odchudzanie może być jedzenie przed lustrem, bo wtedy bardziej się pilnujemy.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    W końcu naiwnych na żwiecie jest masa :D:D

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    tylko silna wola. albo pokochaj swoje cialko bezgranicznie 🙂

    Rosse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Mi dużo daje dzielenie się sukcesami i porażkami. To naprawdę motywuje. Już samo poczucie, że się do czegoż publicznie zobowiązałam silnie na mnie działa. Wy tak nie macie?

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem jeżeli ktoż już się zdecyduje na dietę to powinien ją stosować pod czujnym okiem dietetyka. Ja osobiżcie wybieram się do Primavera spa, ponieważ oni mają bardzo bogatą ofertę dla osób które chciałyby poprawić swoje ciało.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zmobilizować się do odchudzania?"

Przewiń na górę