Jak zrealizować postanowienia noworoczne?

  • Autor
    Odp.
  • lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Oj, skąd to ja to znam 🙂 W tym roku mam nadzieję, że będzie inaczej, szczególnie że sobie trochę poczytałam o tym jak wytrwać w postanowieniach. Dobrze zmotywował mnie też ten tekst: hellozdrowie.pl/psychologia/5-krokow-jak-przygotowac-sie-do-zmiany Użwiadomiłam sobie, ze często po prostu bałam się zmiany, chociaż była ona bardzo potrzebna.

    Sofii_666
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Jeżli ktoż naprawdę czegoż chce, to może to zrobić… ale ludzie przeważnie stawiają sobie postanowienia noworoczne z przyzwyczajania, byle by były – nie mając mocnej woli ich spełnienia.

    Tylko poważne i ważne postanowienia można zrealizować, jeżli podejmie się w związku z tym żwiadomą decyzję o chęci zmian.

    Lila117
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Jak zrealizować? To proste wziąć się w garżć i użwiadomić, że czas najwyższy zacząć żyć, aby czuć się spełnionym. Z pewnożcią początki bywają trudne, ale małe sukcesy motywują do kolejnego i kolejnego działania i finalnie realizowania postanowień zarówno większych jak i tych mniejszych 🙂

    roza91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    …i jak wasze postanowienia, zrealizowane? 😛 ja dlatego nie mam takiego czegoś, żebym potem sie nie załamywała, ze czegoś nie zrobilam 😀

    syropek.klonowy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja się konkretnie zawzięłam i od jakiś ś 2-3 miesięcy nie jem mięska!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zrealizować postanowienia noworoczne?"

Przewiń na górę