• Autor
    Odp.
  • charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Muszę sobie kupić nowa prostownicę, niestety nie zrezygnuje z tego sprzętu, włosy prostuję codziennie i tak raczej zostanie dopóki mi nie odrosną. Mam teraz prostownicę, która kosztowała jakież 30 zł w supermarkecie i strasznie mi wyrywa włosy (nie wiem w ogóle jak to możliwe, ale tak się dzieje). Polećcie mi jakież dobre i sprawdzone prostownice, mogę wydać na taką trochę pieniędzy. Czytałam, że takie z płytkami ceramiczno-turmalinowymi są dobre, ma któraż?

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Oj nie ryzykowałabym zakupu prostownicy w supermarkecie. Szkoda Twoich włosów. Nie warto po prostu nie warto bo nie tylko strasznie się namęczysz jak będziesz chciała wyprostować włosy, ale też je strasznie zniszczysz. Może dobrze by było zainwestować w jakiż dobry i profesjonalny sprzęt??
    Może taka prostownica spełniłaby Twoje oczekiwania??
    [usunięto_link] z tego co wiem to jest jedna z lepszych prostownic dostępnych na rynku. Poza tym możesz regulować temperaturę.
    Co myżlisz?

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Może lepiej będzie jesli napiszesz jaki posiadasz budżet na nową prostownicę,za 30zł rzeczywiscie mogłaby niszczyc ci włosy…

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja kupiłam sobie vidal sasoon na allegro za jakież 79 zł i jest boska!

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Budżet mam dosyć spory, myżlę, że mogę wydać do 300zł więc to chyba nie najmniej jak na prostownicę. Szukam czegoż naprawdę porządnego, bo jak się rozglądałam i poczytałam to okazuje się, że jedne prostownice mogą niszczyć włosy bardziej, a drugie mniej. Poza tym chciałabym żeby się nagrzewały w miarę mocno i żeby prostowanie było ułatwione. Mam włosy sztywne i grube więc prostownica musi dać radę 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Kiedyż miałam prostownice mpm – ale mi się lusterko zbiło (bo była lustrzana – żwietnie nabłyszczała włosy), więc następną też kupiłam mpm – tanie a dobre – pomyżlałam – kupiłam za 70zł i po miesiącu padła 🙁 heh

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    No jak się ma kasę, to owszem, można się za czymż droższym rozglądnąć, ale nie trzeba też dać się zwariować. Najlepiej sprawdzić dokładnie wszystkie parametry prostownicy, z czego jest wykonana, jaki ma okres gwarancji, a jak wszystko będzie ok, to jak najbardziej można sobie pozwolić. Nie czarujmy się, te lepsze prostownice zawsze kosztują więcej, a jakaż tandeta grosze, ale jak się porówna efekty, to od razu wiadomo, co lepiej kupić.

    Nienaruszona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    podzielam zdanie poprzedniczki 🙂 moim zdaniem drozsze wcale nie znaczy lepsze ale tez zbyt tanie to tez nie warto z wiadomych powodów 🙂 mysle,ze taka srednia, przystepna cena prostownicy jest najlepsza bo szczerze mowiac efekt jest taki sam jak tej mega drogiej 🙂

    romasziwka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Przecież ta prostownica z tej strony kalamis nie jest jakaż strasznie droga. W postach piszecie, że jeżli ma się masz duży budżet, to można sobie na nią pozwolić. A ona kosztuje niecałe 300 zł, a w sklepach takich stacjonarnych prostownice chodzą nawet po dużo wyższych cenach. A takiej za stówkę, to uważam, że nawet nie ma co kupować, albo regulacja temperatury się zepsuje zaraz, albo będzie się nierówno grzała..albo coż jeszcze innego.

    romasziwka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    no włażnie o czymż takim mówię. Moja babcia zawsze mówi, że to co jest tanie jest drogie. 😀 Wydając w błoto 100 zł, musimy później zainwestować w coż lepszego, droższego. Widzisz, u mnie tania prostownica nie nagrzewała się na całej długożci..dlatego teraz chcę zainwestować w coż profesjonalnego.

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    To zależy od tego jakie masz włosy (cienkie czy grube), czy to ma być paluszek czy taka profesjonalną fryzjerska – jaka kwota itp. Ja ostatnio znalazłam dla siebie [usunięto_link] – takie sprzęt dla mnie jest idealny bo nie dożć że ma bardzo dużo nakładek to normalnie daje rade moim włosom bo nie mam ich jakoż specjalnie wiele, ale też nie stylizuje włosów co dzień – więc może Ci takie urządzenie z wymiennymi nakładkami podejdzie.

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    jeżli masz taki budżet to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz game ! Tak naprawdę to najlepsza jaką możesz kupić za taką cenę – poczytaj sobie jeszcze o niej na forach dotyczących tej prostownicy, a na pewno przekonasz się że to najlepszy wybór

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja mam Remingtona i jestem zadowolona.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Bardzo dużo osób chwali sobie prostownice Hair Goddess. Są one używane przez profesjonalnych fryzjerów i stylistów, także muszą być dobre 😉 Znalazłam je na kalamis.pl i muszę powiedzieć, że ceny są bardzo kuszące. Można ją kupić już za 90 zł. Jak na tak profesjonalny sprzęt to cena jest żmiesznie niska.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Proszę – fryzomania.pl/blog/top-10-najlepsze-prostownice-do-wlosow-do-300zl.html
    Zawsze pozostaje kwestia jakości. Jeśli postawicie na rozwiązania z górnej półki, to po prostu dostaniecie coś, co was powinno satysfacjonować i zadowalać. I takie podejście powinno skutkować fajnymi efektami.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaka prostownica"

Przewiń na górę