• Autor
    Odp.
  • kchmiel93
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Niektóre prostownice mają funkcję jonizacji i warto na to zwrócić uwagę. Pod wpływem wysokiej temperatury powstają jony dodatnie, które szkodzą naszym włosom – wysuszają je i sprawiają, że łatwo się łamią. Natomiast sprzęt z funkcją jonizacji generuje jony, które neutralizują te dodatnie. Dzięki temu prostownica z taką funkcją nie powinna mieć tak złego wpływu na włosy.

    Monikaflisiakk
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jak prostownica tylko tylko  Babyliss! Kupilam z fynkcja jonizacji, powloka ceramiczna, przecudownie prostuje <3

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Proszę tutaj – sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html Pewnie, że warto. Być może koszt jak na prostownicę spory, ale otrzymujecie rozwiązanie, z którego po prostu będziecie zadowoleni. Coś jakościowego, solidnego, mającego sens.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja ostatnio juz nie używam prostownicy, bo mam świetną szczotkę do lokówko-suszarki z babylissa, która unosi moje włosy u nasady i je fajnie wygladza, co daje bardzo naturalny efekt, ładną objętość, jak prosto od fryzjera. Model to AS540E z linii sensitive.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Wybierajcie ze sprzętów z tej kategorii – pro-sprzet.pl/category/prostownice-z-jonizacja Może i kosztują trochę więcej niż standardowo, ale przynajmniej otrzymujecie coś, po czym można się spodziewać jakości i braku negatywnego wpływu na włosy. Szczególnie ważne, jeśli często używacie tego sprzętu.

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Jonizacja się na pewno przydaje, widziałyście, że babyliss wypuściło nową linię? Bronze shimmer, mają tam też prostownicę. Na pewno dużym atutem jest to że można jej używać na róznych napięciaach, więc jak si gdzieś pojdzie za granicę to można mieć prostownicę ze sobą.

    olsh
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    mam taką z baby coś tam i w sumie spisuje się od 2 lat bardzo dobrze 🙂

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja mam z lidla albo z biedronki.. Na pewno jest hoffnera czy coś takiego 🙂

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Łapcie – pro-sprzet.pl/blog/ranking-prostownic-do-wlosow.html

    Zestawienie kilku naprawdę porządnych sprzętów, które powinny wam dać różnicę. Dobierzecie je, jak należy, to będziecie zadowoleni. Po prostu nie stawiajcie na byle jakie rozwiązania. To kluczowe.

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    olsh to chyba o babyliss ci chodzi, oni robią super trwałe te urządzenia, też mam prostownicę i działa świetnie, szybko wygładza włosy, w sumie wystarczy jedno przeciągnięcie prostownića po pasmie włosów i jest j€ż super, pod względem designu też mi sie bardzo podobają ich urządzenia

    magdasobczak90
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Spotkać się można z takimi prostownicami jak między innymi laborpro.pl/243EVO-Labor-Pro-Turystyczna-bardzo-mala-prostownica-p2120 . To właśnie sprzęt, który ma turystyczny rozmiar, a jednocześnie moc działania na tyle dużą, że szybko się nagrzewa i bardzo dobrze prostuje włosy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaka prostownica"

Przewiń na górę