jaki prezent na walentynki

  • Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Chciałam was zapytać, co planujecie w prezencie dla swoich połówek na walentynki?? Ja sobie tak pomyżlałam, że fajnie by było pojechać, gdzież na weekend??? Może pomożecie wybrać mi jakież fajne i urokliwe miejsce… będę wdzięczna za propozycje gdzie miło mogę spędzić czas z moim ukochanym;)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Wybierzcie się do Krakowa. Ja uwielbiam to miasto i znajdziesz w nim pełno urokliwych miejsc do spędzenia wspólnego czasu ze swoim mężczyzną. Chociażby krakowski Kazimierz pełen żlicznych uliczek, starych kamienic i przytulnych knajpek. Oprócz tego kilka naprawdę ładnych parków, lasek wolski, zoo, kopiec kożciuszki. Możesz też wybrać się do Kazimierza Dolnego bo według mnie jest to bardzo romantyczne miasto.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    yyy… może misiu z serduszkiem?? 😆

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja i mój chłopak przerobiliżmy chyba wszystkie możliwożci jeżli chodzi o prezenty Walentynkowe- misie, serduszka, kolacje, kino…
    W tym roku go zaskoczę, moja młodsza siostra kupiła książkę (Amore 14 zdaje się) i dostała do niej kłódkę. Według tradycji włoskiej przyczepia się ją do barierki (wczeżniej oznacza się ją inicjałami zakochanych), a kluczyk wrzuca się wspólnie do rzeki(taki symbol wiecznej miłożci). Dobre nie?:))

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    hehe, ciekawe. podobał się prezent?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki prezent na walentynki"

Przewiń na górę