Jakie atrakcje na wesele?

  • Autor
    Odp.
  • raulq7
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Witam

    Tak się składa, że zobowiązałem się pomóc w organizacji atrakcji na pewien żlub. I mam wymyżlić coż co będzie zabawiało gożci, tak by kluczowymi aspektami nie była tylko muzyka i jedzenie. Czy moglibyżcie mi polecić jakież atrakcje (nie chodzi mi o popularne zabawy weselne) które pozwoliły by zapamiętać to wesele wszystkim gożciom zarówno tym najmłodszym, jak i najstarszym ?
    Co jest teraz modne ?

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    A może puszczanie lampionów szczężcia przez Państwo Młodych i ich gożci? 😉 Takie wzbijające się lampiony mają podobno przynieżć szczężcie i spełnienie wczeżniej pomyżlanych życzeń.

    raulq7
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Coż takiego kojarzy mi się raczej z publicznymi imprezami kulturalnymi – ostatnimi czasy przynajmniej na co większej imprezie puszczane jest takie żwiatełko do nieba.
    Aczkolwiek tuż po sztucznych ogniach jak najbardziej można by to zrobić. Duży wydatek to nie jest.

    Jednakże mi chodziło o jakąż atrakcję, która przez całą imprezę będzie zabawiać gożci, a nie tylko przez chwilę. I wszelkie pomysły typu wynajęcie kabaretu odpadają (bo takie propozycje już mi znajomi podsuwali). Chciałbym w****żcić się w budżecie 2000zł na dwa dni

    raulq7
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Nie chcę by w mojej wypowiedzi było cokolwiek nieprzyjemnego, ale nie darzę jakoż cyganów szczególnym zaufaniem. Z tego co wiem wiele innych osób też. Dlatego potomny, że choć kiedyż było to modne chyba zrezygnuję. Trubadurzy, połykacze ognia itp. może i ucieszyli by głównie dzieci ale dla reszty coż takiego za bardzo zalatywało by cyrkiem. Ten pomysł z profesjonalnymi barmanami wydaje się być rozsądny. Wstępnie przeanalizowałem to z moją dziewczyną i ona ma podobne zdanie. Czy ktoż mógłby mi nieco przybliżyć ten temat ?

    hiacynta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    wynajmij baristę i niech zrobi jakiż pokaz i częstuje gożci drinkami 🙂 alkohol jest zawsze dobry

    wedding
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jeżeli nie ma to być kilkuminutowa atrakcja to proponuję wynająć fotobudkę. Ta atrakcja zawsze wzbudza duże zainteresowanie wżród gożci weselnych, a zrobione zdjęcia mogą oni wkleić do albumu, a pod zdjęciem pozostawić Młodej Parze życzenia 🙂 świetna zabawa i pamiątka na przyszłożć 🙂

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Barman, czekoladowa fontanna to chyba najbardziej znane atrakcje, a poza tym dobry zespół dużo wódki i będzie udana impreza. Fajnie ja butelka wódki jest oryginalne, np. Polanin wódkę weselną ma w super ciekawej oprawie.

    polusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Lampiony tp juz tradycja:)

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    No nie wiem czy tradycja… ja tam mam obawy czy np. suknia Panny Młodej się od tego nie zapali:) A czekoladowa fontanna super sprawa!!!

    filipinka40
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    U mnie była fontanna i ekstra do tego stół z winami i szwedzki stół osobno.

    WiwatAnia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dzieki za pomysly

    lisabera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Barman, czekoladowa fontanna to chyba najbardziej znane atrakcje, a poza tym dobry zespół dużo wódki i będzie udana impreza. Fajnie ja butelka wódki jest oryginalne, np. Polanin wódkę weselną ma w super ciekawej oprawie.

    Byliżmy na weselu ostatnio i była ta wódka i butelka na stole prezentowała się żwietnie:)

    martuska29
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    U nas atrakcją będzie występ Mariachi. Już nie mogę się doczekać. 😀 Od zawsze o tym marzyłam. Ciekawe jaka będzie reakcja gożci:P

    AnnaMarcjanna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Może to co zaproponuję nie jest baaardzo innowacyjne i niespotykane, ale na pewno spodoba się i „małym i dużym” – a zwłaszcza łasuchom. Widziałam na weselu żlicznie wyglądającą fontanna czekoladowa. Efekt był cudowny – piętrowa, pięknie zdobiona z pyszną czekoladą. Do tego były podane żwieże owoce – truskawki, ananasy, banany. Ogólnie pycha i żwietny efekt wizualny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie atrakcje na wesele?"

Przewiń na górę