• Autor
    Odp.
  • Renata3111
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    No ja niestety po pracy jestem tak leniwa, że nie chce mi się specjalnie przyrządzać czegoś na następny dzień.

    Zazwyczaj kupuję kilka kajzerek i sznytek, do tego ziołowe serki Almette lub Tartare i pomidora do tego. Uwielbiam ten zestaw. Czasem kupię jeszcze gotowe tortille z kurczakiem i sosem tysiąca wysp. Więc u mnie „dieta pracownicza” nie wygląda za dobrze 😀

    jolakrejzola
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja też wychodzę z założenia, że warto się zdrowo odżywiać i ja ze względu na brak czasu też wybrałam catering dietetyczny od Diet4u. Zaczęłam zamawiać, gdy zaczęłam swoją przygodę z odchudzaniem po drugiej ciąży. No i tak zamawiam do dziś, mam pewność, że jem zdrowo, czuję się lekko i dzięki posiłkom przygotowanym na cały dzień nie ma mowy o fast foodach!

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Gotowe diety, catering to mnóstwo pieniędzy. Ja wolę sobie do pracy zabrać kaszotto z łowicza i też mam zdrowo i smacznie, a do ego tanio.

    Drzazga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Głównie pudełeczka i kanapki, jedzenie robię sama

    Monikaflisiakk
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja zabieram za sobą lekkie jedzenie, jogurty, kanapki, owoce. W mojej pracy jest mikrofala, więc jeśli mam ochotę na coś ciepłego kupuje często zupy krem z lidla czy biedry 🙂

    Jackie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Z reguly kupuje sobie jakies gotowe kanapki, salatki albo dania do odgrzania

    listeczkowa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    A chemii tam nie ma zbyt dużo?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jedzenie w pracy"

Przewiń na górę