Kawiarnia tylko dla kobiet:)!!!!

  • Autor
    Odp.
  • charlota
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Kobietki 😀 znalazłam w Warszawie bardzo fajną kawiarnię!!!!
    ************ – tak się nazywa i na drzwiach ma napisane – Tylko dla kobiet 😛 Weszłyżmy tam z koleżankami wiedzione ciekawożcią i zostałyżmy miło powitane, więc zostałyżmy. Podano nam pyszną czekoladę na gorąco i kawę z dodatkiem soku malinowego… mniam, niebo w gębie. W menu widziałam kilka bardzo ciekawych pozycji, bo okazuje się, że mimo iż to kawiarnia, można tu zjeżć obiadek, sałatkę, albo przyjżć na późne żniadanie:)

    Modyfikacja.
    I.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Eee ja tam wolę koedukacyjne lokale 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja tez.

    a poza tym mam tak zawalony grafik i tyle na glowie, ze jesli juz wychodze, to chce sie browara napic, a nie kawki.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ojoj… przychylam się do przedmówczyń…
    kawę to ja pijam w większożci w babskim gronie w pracy… i nie powiem żeby to było szczególnie relaksujące 😉

    zresztą preferuję raczej wieczorne wypady na piwo z miżkiem i/lub znajomymi jeżli już…

    charlota
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    no tak, macie rację, że po kilku kawkach w pracy, ma się jej dożć 😀
    ale w ***********można napić się piwa, zupełnie nie pomyżlałam, żeby o tym wspomnieć, sorry.
    Jest też mnóstwo drinków do wyboru.

    wiecie co, kiedy mam już dożć hałażliwych lokali i czekania na wolny stolik, to z przyjemnożcią idę do **********, żeby odpocząć.
    Ostatnio wpadam tam też na szybki lunch, bo mają pyszne jedzonko 😛

    podaję stronkę na wszelki wypadek
    **************
    Link podawaj na priv. jesli ktoż bedzie zainteresowany

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Taaa..
    A ja wolałabym nie widywać na Obcasach tego typu postów 😕

    kikutek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Za bardzo lubie towarzystwo mężczyzn żeby miala chodzic do lokalu tylko dla kobiet…Swoja droga czy to nie jest dyskryminacja troche? Nawet nie chce myslec jaka wojna by wybuchla jakby ktos zrobil pub ,,tylko dla panó”- feministki zjadly by wlasciciela zywcem 😉

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Jezeli jest napis „tylko dla kobiet”, to wiadomo od razu dla kogo jest ta kawiarenka. Watpie, aby w Polsce pozwolono na napis „Tylko dla lesbijek”…. 😀

    charlota
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    w zasadzie, to włażnie tak się zaczęło:)
    jeden Pan bardzo uparcie chciał wejżć do pierwszej takiej kawiarni w Częstochowie, ale nie chciał założyć peruki. Nie wszedł do żrodka i poszedł z tym do sądu. I wiecie co? Przegrał, a w dodatku zamieszanie, które wywołał zwróciło uwagę na tę kawiarnię.

    Nie było moim zamiarem przekonywanie Was, chciałam podzielić się odkryciem fajnego miejsca. trochę mnie dziwi, że tak negatywnie reagujecie. To nie jest lokal dyskryminujący mężczyzn i panowie też tam bywają – oczywiżcie Ci z poczuciem humoru, którzy mają dystans do siebie.

    A propo’s dyskryminacji i „groźnych” feministek 😀 to istnieją kluby i lokale tylko dla mężczyzn, czy kobiety się na to zgadzają, czy nie.
    Czemu więc nie miałoby być takich miejsc tylko dla kobiet?
    Mi się ten pomysł podoba 😀

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Gdybym miała wybrać się do Warszawy na kawę….wybrałabym reaktywowaną niedawno kawiarenkę, niegdyż własnożć Mieczysława Fogga. Mrauu, tam musi być klimacik 😉

    charlota
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    nie wiem, co mam myżleć, czyżby męska kultura tak zawładnęła żwiatem, że jeżli coż jest tylko dla kobiet, a nie jest to kosmetyk, gazeta, albo strój – musi być jednoznacznie kojarzone?

    Nela, czy o babskiej szkole nauki jazdy, fitness klubie tylko dla kobiet, albo autobusach w Londynie przeznaczonych tylko dla kobietteż powiedziałabyż że są dla lesbijek?

    Ta kawiarnia jest dla kobiet – wszystkich kobiet i tyle:)

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Dlaczego sie tak oburzylas, masz cos przeciwko lesbijkom? Ja nie mam!
    Osobiscie znam kilka i niczym sie nie roznia od hetero(to co ktos robi w lozku to jego prywatna sparawa), wiec o co sie tu oburzac. Stwierdzilam tylko fakt oczywisty, poniewaz w kazdym duzym miescie sa kawiarnie dla lesbijek i gejow, mysle, ze w Polsce rowniez. 😀 😀 😀

    P.S. Jak wszyscy wiedza nie mieszkam w Polsce, ale gdybym byla w Warszawie, to poszlabym do tej kawiarenki na duze Cappuccino.

    charlota
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Nela, piszesz:
    „Jezeli jest napis „tylko dla kobiet”, to wiadomo od razu dla kogo jest ta kawiarenka. Watpie, aby w Polsce pozwolono na napis „Tylko dla lesbijek”.

    to nie jest fakt oczywisty, to stereotyp!!!! – a to duża różnica:)

    Nie lubię stereotypów:twisted: dlatego podoba mi się pomysł kawiarni „tylko dla kobiet”, bo to jest coż nowego:) i przełamuje stereotypy:)

    p.s. takie kawiarnie są narazie tylko w 4 miastach w Polsce, ale mam nadzieję że będzie ich więcej:)

    laka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A propo’s dyskryminacji i „groźnych” feministek 😀 to istnieją kluby i lokale tylko dla mężczyzn, czy kobiety się na to zgadzają, czy nie.
    Czemu więc nie miałoby być takich miejsc tylko dla kobiet?
    Mi się ten pomysł podoba 😀

    Jaki lokal jest tylko dla mezczyzn i nie moga wchodzic do niego kobiety???Hm???

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    przyznam że lokalu tylko dla facetów w życiu nie widziałam… w sumie mogę się tylko domyżlać że są takie osiedlowe mordownie, gdzie kobieta (w pełnym tego słowa znaczeniu i przez duże K) raczej by tam wchodzić nie chciala, ale czy ktoż by jej tego bronił??? 😉

    ale może ja mało widziałam… 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kawiarnia tylko dla kobiet:)!!!!"

Przewiń na górę