Kiedy facet ma problem z łysieniem…

  • Autor
    Odp.
  • Spectacle
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Wiadomo, że wielu mężczyzn nie ma z przerzedzaniem włosów żadnego problemu, a cała masa facetów z dumą nosi łysą głowę, bo nie mają się czego wstydzić (nie chodzi mi tu tylko o członków subkultur;) ) ale dla wielu panów utrata grzywy jest jak utrata honoru. Nie mogą bez tego żyć i co poradzisz? Na pewno miałyżcie też problem z tym jak mu pomóc w tym trudnym czasie. Może podrzucić jakież kosmetyki? Zaprowadzić do lekarza? To ostatnie będzie trudne. Myżlę, że jako facet doradził bym na przykład podrzucenie linku do stron z [usunięto_link] tylko tak jakoż delikatnie;) a może macie swoje propozycje na to jak pomóc facetowi z problemem łysienia?

    Natalka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    mój mąż tez ma problem z łysieniem, ale do specjalisty nie chce się wybrać drań jeden 🙂 może faktycznie mu jakież kosmetyki kupie chociaż…

    demonczasu89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A sam nie umie o siebie zadbac????? Hahahhaa

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Tylko czy takie kosmetyki wygraja z naturą? Tutaj pomoc może chyba tylko jakiż przeszczep 🙁

    Jasiek
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam. Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę o moim problemie ale nie mogę założyć nowego tematu w związku z moim problemem którym jest problem łysienia. Zmagam się z łysieniem plackowatym już od 10 lat … jestem już po studiach i nie umiem odnaleźć się w normalnym życiu, mam wrażenie że przez brak włosów mam problem z kobietami oraz ze znalezieniem normalnej pracy. Mam nadzieję na wypowiedzi Pań oraz mężczyzn którzy poradzili sobie z tym problemem.

    Niestety ale lekarz uświadomił mnie że tego typu łysienia obecnie nie da się wyleczyć dlatego rozważam kilka opcji tj. system włosów oraz mikropigmentacji skóry głowy. Ta druga opcja wydaje się być najbardziej naturalna aczkolwiek jestem ciekaw czy ktoś kiedyś widział to na własne oczy jak to wygląda. Boję się żeby nie wpaść przez któreś z tych rozwiązań w jeszcze większą depresję.

    W moim przypadku przeszczep włosów jest niemożliwy dlatego jestem zdeterminowany aby z jednej z opcji skorzystać żeby nie żałować że moje życie zmarnuje na zamartwianie się.

    Pozdrawiam

    Jasiek

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kiedy facet ma problem z łysieniem…"

Przewiń na górę