klapeczki na obcasie:) skusiłybyscie sie kupic prze neta?

  • Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    jak Wam sie podoabja takie buciki? w sam raz na lato [usunięto_link] mi sie bardzo spodobały tylko że troszke boje sie kupic prze neta bo nie wiem czy gdzież nie beda uwierały ja musze buciki przymierzyć a kosztuja nie mało więc skzoda by było a strasznie mi sie spodobały miejmy nadzieję że spotkam takie lub podobne w sklepie jakimż
    a Wy kupujecie prze neta? nie boicie się że beda gdzież odstawac lub uwierać?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ojej kupic nie przymierzajac – no jest duze ryzyko. zwlaszcza ze jak na nie patrze to juz sobie wyobrazam jak drapia przy pasku kolo paluszkow.
    buciki ladne ale ja nie osobiscie nie mialabym do czego ich zalozyc.
    nigdynie kupowalam obuwia, ubran z netu ani z katalogow. pomimo zachecajacych niskich cen i pieknego wygladu nigdy nie wiesz czy w paczce nie dostaniesz ziemniaka

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    no niby prawda ale wiesz jak jest jakas firma to mysle że oni by nie oszukali ale molziwe że i zdazają sie takie chece ja raz kupiłam bluzeczke prze neta i mi pasuje idelanie i jest bardzo ładna :)ale na buciki sie nie skusze a szkoda

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Całkiem niczego sobie te buciki 😀 Ja jeszcze nie kupowałam butów przez internet,ale ciuchy-jak najbardziej 😀 Wyznaję zasadę: jest ryzyko jest przyjemnosc,a kupowanie przez neta wiąże się z ryzykiem…na szczężcie do tej pory każdy ciuszek pasował idealnie 😀

    Lamia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    jakby mi zawróciły w głowie to bym kupiła.. już nie raz robiłam zakupy przez sieć, oraz allegro – zawsze z dobrym skutkiem..

    impresja_switu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Można kupować przez Internet, jeżeli zna się sprawdzone i dobre stronki. Osobiżcie polecam 1buta, bo można tam znaleźć ciekawe propozycje w wysokiej jakożci. Są wypróbowani i godni zaufania, więc w pierwszej kolejnożci polecam włażnie ich.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Zgadzam się, że trzeba mieć zaufanie do danego sklepu, aby w nim kupić ciuchy lub buty-przede wszystki tą grupę. Kiedyż ja nie byłam przekonana do zakupów butów przez neta, ale odkąd mam sprawdzony sklep, któy nigdy mnie nie zawiódł jestem jak najbardziej za. W tym roku też musiałam sobie kupić buty- klapeczki na wesele. Korzystając z oferty sklepu kupiłam je, ale nie bałam się o nic. [usunięto_link]
    Najważniejsze jest moim zdaniem zaufanie do sklepu i fachowa i rzetelna obsługa, która troszczy się o klienta a nie o ilożć sprzedanych produktów.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " klapeczki na obcasie:) skusiłybyscie sie kupic prze neta?"

Przewiń na górę