kłopoty z erekcją, pomocy!:(

  • Autor
    Odp.
  • Iva
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    witam,
    Może któraż z was(lub któryż- o ile się przyzna:P)miał/a kiedyż podobny problem…mianowicie od pewnego czasu mój narzeczony ma problemy z erekcją, martwi mnie to i zaczynam się zastanawiać cy może przestałam się mu podobać…bardzo się staram , ponieważ wiem że te porażki łóżkowe bardzo go deprymują, chcę aby atmosfera była ciepła, i w żadnym wypadku nie wyżmiewam go ani nie robię mu wyrzutów, wiem jak bardzo to przeżywa…ale nie umiem mu pomóc, ostatnio nawet zaczęłam nam przyrządzać kolacje bogate w tzw afrodyzjaki, czerwone wino, nowa bielizna itd, ale nic nie przynosi rezultatu. Jesteżmy zrozpaczeni:(pomóżcie , mieliżcie może takie dożwiadczenia??dodam że ja mam 25 a mój narzeczony 26 lat…

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Zdarza się coraz czężciej facetom. Też miałem z tym problem i pisałem tu chyba nawet o tym kilka tygodni temu. To nie tragedia i wcale nie musi oznaczac czegoż dramatycznego. Moja rada to nie afiszowac się z tymi afrodyzjakami. To deprymuje i pogarsza sprawę. Nie należy też sprawdzac co chwilę czy coż zaczęło twardniec, a po prostu podejżc do tego na luzie. Dobra kolacja, zabawa we dwoje ale bez założenia seksu na siłę, dobre wino (nie za dużo). Chodzi o luz psychiczny.
    Jeżeli przy przerwie tygodniowej nic by sie nie zmieniło to ja wtedy pomyżlałbym o lekarzu. Zdarza się że zaburzenia erekcji są sygnałem jakiegoż ukrytego schorzenia, choroby.
    Pamietac trzeba, że facet to nie automat do seksu. Jest awaryjny jak wszystko co ludzkie.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Super Slim ma racje w kazdy zdaniu 🙂

    od siebie dodam ze to jest glownie kwestia psychiki. Oczywiscie mozliwe ze moze to byc jakas choroba np, cukrzyca. Jesli podejrzewacie to wybierzcie sie do lekarza 🙂

    Moj facet tez mial podoba sytuacje. Okazalo sie ze poprostu stresuje sie tym czy dobrze wypadnie w lozku, lub jesli wie ze ja mam ochote na seks to obawia sie ze wlasnie moze mu nie stanac i wtedy tak sie dzieje…

    Pomaga Penigra. Nawet jesli nie pomoze „zdrowotnie” to moze pomoc psychicznie 🙂 samo wkrecanie sobie ze bierze sie na to lek (co prawda tylko ziolowy 😉 ) pomaga i uspokaja faceta 🙂 nam pomoglo 🙂

    Trojka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja bym zaproponowala wlasnie jakis dodatek do diety. Jest taki suplement Permen. Ziołowy sklad i w 100 % pozytywny wplyw na organizm. Jesli Twoj facet nie ma jakiejs choroby, a jedynie sa to kwestie psychiczne, to wlasnie to jest dobre rozwiazanie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kłopoty z erekcją, pomocy!:("

Przewiń na górę